پکیج های امتحان نهایی حرف آخر – پکیج های امتحانات نهایی نظام جدید

پکیج های امتحان نهایی حرف آخر نیز به محصولات و پکیج های آموزشی حرف آخر اضافه شدند. اساتید بی نظیر حرف آخر جهت اطمینان خاطر دانش آموزان سال دوازدهم دوره نظام و ارتقاء توانایی آنها در امتحانات نهایی اقدام به ضبط و تولید پکیج های امتحان نهایی حرف آخر کردند. تولید پکیج های امتحان نهایی حرف آخر این اطمینان و اعتماد را به دانش آموزان سال دوازدهم خواهد داد که بدون استرس و با اعتماد به نفس میتوانند به راحتی از عهده این امتحانات بر بیایند و نمره بسیار عالی کسب کنند. از سوی دیگر بار روانی و ترسی که امتحانات نهایی رو کنکور دانش آموزان داشته است به شدت کاهش میابد و این پکیج های باعث خواهد شد که دانش آموزان یک منبع قوی کنار خود احساس کنند و دلیلی برای دس کشیدن از کنکور سراسری نداشته باشند.

 

پکیج های امتحان نهایی حرف آخر

 

امتحان نهایی یک تجربه خوب و متفاوت برای دانش آموزان سال دوازدهم است. خوب از این جهت که قبل از آزمون سراسری است و به دلیل تاثیر ضریب آن در قبولی کنکور باعث میشود که دانش آموزان این امتحانات را جدی بگیرند که ین امر باعث افزایش ضریب توانایی آنها در کنکور میشود. از سوی دیگر با سایر امتحانات کلاسی که تا به حال داشته اند متفاوت است و نباید به راحتی از کنار آن بگذرند چون پل ارتباطی با آزمون سراسری است. امتحانات نهایی هدف جزئی شما برای رسیدن به هدف بزرگتر  و کلی یعنی کنکور است. اگر از این مرحله به خوبی عبور کنید برای کسب رتبه برتر جا پای خود را محکم کرده اید.

 • پکیج نهایی ریاضی استاد منتظری
 • پکیج نهایی شیمی دکتر شیروانی 
 • پکیج نهایی فیزیک استاد کامیار
 • پکیج نهایی زیست استاد شعبانی و روان
 • پکیج دروس عمومی اساتید دپارتمان دروس عمومی حرف آخر

منبع امتحان نهایی

 

یک منبع خوب برای امتحان نهایی باعث میشود دانش آموزان بدون استرس به کنکور و درس خود برسند و حتی آمادگی خود برای آزمون سراسری را نیاز افزایش بدهند. وقتی دانش آموزی امتحان نهایی سرخورده شود بی شک نمیتواند انتظار نتیجه کنکور خوبی را از او داشت. سوا از تاثیر نمره امتحان نهایی در کنکور سراسری، از حیث روحی و روانی به کلی تنزل پیدا میکند. به همین جهت موسسه حرف آخر پکیج امتحانات نهایی را با بهترین و ساده ترین روش های تدریس با بهره گیری از روش پویانمایی تدریس کرده است. در دروس محاسباتی نگرانی برای فرمولها نداشته باشید به صورت مفهومی با الگوهای کاربردی میتوانیدبه نحو احسن هر تستی را کمتر از یک دقیقه پاسخ دهید. یا روش پویا نمایی برای درک مفهومی زیست شناسی به کار گرفته شده تا بدون نیاز به حفظ مطالب کتاب هر تستی را به آسانی بزنید.

 

پکیج های  امتحان نهایی موجود در فروشگاه

 

مشاوره و دریافت پکیج امتحان نهایی حرف آخر

دانش آموزان سال دوازدهم برای مشاوره رایگان و دریافت پکیج امتحان نهایی حرف آخر از دفتر مرکزی این انتشارات در تهران میتوانند با شماره 09106620394 با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر در ارتباط باشند.

 • مشاوره رایگان
 • ارتباط با مشاورین ارشد
 • تهیه محصولات حرف آخر

پکیج های امتحان نهایی حرف آخر

 

13 نظر در “پکیج های امتحان نهایی حرف آخر – پکیج های امتحانات نهایی نظام جدید

 1. علی قیاسی گفت:

  وجدانن این قیمت ها رو پایین بیارید تنها آموزشگاهی هستید کع به نحوه احسنت درس می دید هر کسی پک های آموزشی شما رو بخونع ۱۰۰ در ۱۰۰ پزشکی قبوله ولی این قیمت ها رو پایین بیارید به خدا برامون سخته برا من کع سخته……

  1. تیم رتبه برتر حرف آخر گفت:

   دوست عزیز سلام و عرض ادب
   موسسه حرف آخر همه تلاشش اینه که قیمت محصولات را پایین بیاره، اما افزایش ماهیانه هزینه های تولید مانع از این کار میشه. اما به نسبت خیلی از کلاسهای کنکوری و موسسات قیمت مناسبی دارد.
   مثلا زیست سال دهم نظام جدید حرف آخر 55 ساعت تدریسه که قیمتش 290 هزار تومان است یعنی هر ساعت تدریس 5 هزار تومان میفته. در دورترین شهر های کشور و در بردترین کلاسهای کنکوری برای یک جلسه زیست حداقل جلسه ای 50 هزار تومان دریافت میکنند.

 2. مهدی گفت:

  لطفا پکیج های دیگر نهایی اضافه کنید تو رو خدا حدقل بتونییم امتحان نهایی ۹۹ خوب بدیم

  1. تیم رتبه برتر حرف آخر گفت:

   با سلام
   به زودی بقیه پکیج های امتحان نهایی نیز تدریس میشود.

 3. مهدی گفت:

  سلام پکیچی دارید که به تند خوانی ادم کمک بکنه

 4. مهدی گفت:

  ببخشید پکیچ امتحان نهایی برای نوبت اول هم بدرد می خوره

  1. تیم رتبه برتر حرف آخر گفت:

   با سلام بله

 5. رضا گفت:

  سلام ببخشید بقیه پکیچ های امتحانی تا چه ماهی حاظر میشه

  1. تیم رتبه برتر حرف آخر گفت:

   سلام
   به زودی آماده میشود

 6. مهدی گفت:

  سلام پکیج امتحان نهایی ایا حاظر میشود

  1. تیم رتبه برتر حرف آخر گفت:

   سلام
   درس شیمی اماده اس

 7. مرضیه گفت:

  سلام ،پکیج امتحان نهایی برای دروس عمومی سال یازدهم رشته تجربی هم موجود هست؟

  1. دپارتمان رتبه برتر گفت:

   سلام به زودی دسترس قرار میگیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *