آزمون آنلاین حرف آخر – آزمون آزمایشی حرف آخر

آزمون آنلاین حرف آخر

آزمون آنلاین حرف آخر برنامه جدید موسسه کنکوری حرف آخر برای داوطلبان نظام قدیم  و نظام جدید آزمون سراسری است. طی سه سال گذشته موسسه حرف آخر در قالب آزمون های مبحثی ، آزمون های جامع و سوالات احتمالی اقدام به افزایش سطح آمادگی و خود سنجی داوطلبان کنکوری میکرد. اما در نظر دارد برای سال تحصیلی جدید 99 و برای کنکور 99 آزمون آنلاین حرف آخر را راندازی کند.  در بحث پیش آمادگی برای آزمون سراسری، کنکورهای آزمایشی و آزمون نقش اساسی دارد. داوطلب با بررسی و خود سنجی خود در آزمون ها به نقاط ضعف و قوت خود پی خواهد برد از سوی دیگر با صورت های مختلف تست کلیه دروس آشنا خواهد شد.

 

 آزمون آنلاین حرف آخر

موسسه حرف آخر در چند سال گذشته با تولید محتوای کنکوری توانسته گام ارزشمندی در زمینه کمک و توسعه عدالت آموزشی بردارد. خوشبختانه سالانه تعداد زیادی از دانش آموزان حرف اخر راهی دانشگاه های برتر علوم پزشکی کشور میشوند. آزمون آنلاین حرف آخر نیز گامی جهت افزایش آمادگی و توانایی داوطلب قبل از آزمون سراسری است. نقطه قوت این آزمون ها بر خلاف سایر آزمون های آزمایشی رایج در کشور، شروع از مباحث ساده و پایه است. کیفیت و درجه سختی سوالات در هر آزمون متفاوت و سیر صعودی دارد. در طراحی سوالات سعی شده که سه رنج داوطلبان ضعیف، متوسط و قوی در نظر گرفته شود و هر آزمون نسبت به آزمون قبلی 2Level بالاتر است. از مزایایی دیگر آزمون آنلاین حرف آخر، تحلیل سوالات به صورت تصویری است. اساتید کلیه سوالات را به طور کامل با روش های منحصربفرد آموزشی حرف آخر تحلیل میکنند.

 

آزمون های آزمایشی حرف آخر

آزمون آنلاین حرف آخر برای داوطلبان کنکور 99 در دست طراحی و اجراست و به زودی در دسترس دانش آموزان حرف آخری قرار خواهد گرفت. خوشبختانه کلیه دروس نظام جدید برای داوطلبان کنکور 99 نیز تدریس شده که میتوان به زیست یازدهم حرف آخر، فیزیک دهم حرف آخر، مسائل شیمی حرف آخر اشاره کرد که با روش های منحصربفرد حرف آخر تدریس شده است.

 

ارتباط با ما

داوطلبان کنکور 99 و کنکور 1400 برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های 09106620394 و 09100584851 با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر تماس حاصل فرمایند.

 • مشاوره کنکوری
 • مشاوره تحصیلی
 • تهیه پکیج های کنکوری حرف آخر
 • ثبت نام طرح نخبگان

آزمون آنلاین حرف آخر

 

2 نظر در “آزمون آنلاین حرف آخر – آزمون آزمایشی حرف آخر

 1. ابوالفضل گفت:

  عالیه

  1. فواد شهسواری گفت:

   تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *