انتشارات ابتدایی حرف اخر – دروس دبستان حرف اخر- دروس دبستان حرف اخر

انتشارات اجی و مجی

انتشارات ابتدایی حرف اخر با تدریس دروس دوره ابتدایی کلید خورد. قریب به دو سال است که موسسه آموزشی حرف آخر تدریس و آموزش دروس دوره ابتدایی و راهنمایی را کلید زده است. همانگونه که داوطلبان کنکوری و دانش آموزان دبیرستانی مستحضرند، حرف آخر برای آموزش دروس کنکوری از روش های نوین و جدید استفاده کرد که قبلا در نظام آموزشی کشور وجود نداشت. در واقع دریچه درک مفهومی و شهودی کلیه دروس را به روی داوطلبان کنکوری باز کرد. استقبال خوب و بی نظیر کنکوری ها از حرف آخر و ضعف ساختاری در نظام آموزشی در سایر پایه های تحصیلی سبب شد؛ تا حرف آخر با روش های نوین، جذاب و عالی به تدریس دروس ابتدایی و راهنمایی ورود پیدا کند.

 

 

انتشارات ابتدایی حرف اخر

انتشارات ابتدایی حرف آخر بعنوان ناشر پکیج های ابتدایی از سال اول تا ششم بعنوان زیر مجموعه تولید محتوای آموزشی موسسه حرف آخر دروس ریاضی، علوم، فارسی، علوم اجتماعی و پیام های آسمانی را در اختیار دانش آموزان پایه اول تا ششم ابتدایی قرار خواهد داد. در پروژه تولید محتوای آموزشی دروس ابتدایی حرف اخر از نوین ترین و به روزترین روش های تدریس استفاده شده است. تکنیک های جدید با توجه به مقوله روانشناختی دانش آموزان ابتدایی زمینه یادگیری بسیار جذاب را فراهم ساخته است. مهمترین دروس ابتدایی، یعنی علوم و ریاضی، مفهومی و جذاب تدریس شده است. به نحوی که دانش آموزان نیازی به حفظ کردن فرمول ها و مطالب ندارند.

 

انتشارات ابتدایی حرف اخر

شاهکاری بی نظیر در آموزش ابتدایی

همانگونه که کنفوسیوس گفته هر جامعه ای که در آموزش و پرورش سرمایه گذاری کند هرگز ورشکسته نخواهد شد. کودکان و نوجوانان سرمایه های عظیم هر جامعه ای میباشند. آموزش و پرورش زیر بنای توسعه و پیشرفت هر کشوری محسوب میشود. که ستون اصلی آن را باید در سنگ بنای آموزش یعنی دوره ابتدایی جستجو کرد. به توجهی به این مهم، اثرات زیانبار و بزرگی بر ترقی و توسعه جامعه برجای میگذارد. دوره ابتدایی، دوره شکل گیری ساختار شخصیتی و رفتاری دانش آموزان محسوب میشود.  به همین دلیل دوره ابتدایی از اهمیت به سزایی برخورد است. برحسب اهمیت این مقطع تحصیلی اتاق فکرهای حرف آخر با تیم گسترده ای از متخصصان روش های نوین آموزشی، مدرسان به نام و روانشناسان کودکان و نوجوانان عالی ترین و جدید ترین روش تدریس را انتخاب و آماده کرده اند.

 

بی توجهی و استفاده از روش های منسوخ شده آموزش و تدریس بی شک اثرات زیانباری در پی خواهد داشت. علاقه مندی به تحصیل، شکل گیری شخصیت علمی دانش آموز، ایجاد امید و انگیزه و پیشرفت موقعیت اجتماعی در آینده، به کسب آموزش بستگی دارد. مقطع ابتدایی سنگ بنای همه موارد ذکر شده است. با انتخاب آگاهانه منابع آموزشی میتوانید آینده تحصیلی دانش آموزتان را به خوبی رقم بزنید.

 

 

آموزش مفهومی و جذاب انتشارات ابتدایی حرف اخر

تغییر و تحول در عصر فناوری اطلاعات، هیچ سیستم و روشی را از تغییر و دگرگونی مصون نمی دارد. آموزش و پرورش بعنوان راس هرم توسعه و پیشرفت باید از این تغییرات به نحو احسن جهت تعالی و توسعه روز افزون بیشترین بهره را کسب کنند.  موسسه آموزشی حرف آخر بعنوان یگانه موسسه آموزشی در بکارگیری روش های مدرن این دین را به خوبی ادا کرده است. دروس ابتدایی حرف آخر، روش های سنتی در نظام آموزشی موجود در کشور را کنار گذاشته است. با روش های کاملا مفهومی و شهودی، بستری جذاب و جالب برای یادگیری دروس ابتدایی فراهم کرده اند. تا نوگلهای ابتدایی بتوانند فارغ از هر گونه مشکل آموزشی مهمترین مقطع تحصیلی خود را به صورت مفهومی و شهودی طی کنند. حرف آخر برای قدم به قدم یادگیری نوگلهای ابتدایی چاره اندیشی کرده و پکیج های یاد گیری به صورت کاملا مفهومی تدریس شده است.

 

 

برنامه ریزی حرف آخر برای دانش آموزان کشور

حرف آخر با روش های نوین  در چند سال اخیر، مورد توجه و استقبال داوطلبان و خانوادها قرار گرفت. همین عامل باعث شد، که برای دانش آموزان مقطع ابتدایی نیز تولید  محتوا و آموزش را شروع کند. هم اکنون در حرف آخر از اول ابتدایی تا کنکور برای دانش آموز شما منابع آموزشی تدارک دیده شده است. میتوانید با منابع آموزشی حرف آخر دوره تحصیل متفاوتی را برای فرزندتان رقم بزنید. شروع با حرف آخر به موفقیت تحصیلی و آموزشی منتهی میشود. بنابراین با انتخاب آگاهانه حرف آخر میتوانید از مزایایی ویژه آن بهره مند شوید.

 

 

بسته های آموزشی ابتدایی حرف آخر چه ویژگی های بارزی دارند؟

آموزش و تدریس مقطع ابتدایی به بخصوص اول تا سوم ابتدایی از اهمیت زیادی برخوردار است. بر حسب این اهمیت حرف آخر از روش های نوین و جدیدی جهت آموزش استفاده کرده است. طنز، موسیقی، عروسک گردانی،جذابیت های انمیشنی و  زیادن ساده تدریس بخشی کوچکی از ویژگی های تدریس بسته های ابتدایی میباشد. خوشبختانه تا به امروز موسسه حرف آخر در زمینه تولید محتوای آموزشی بی نظیر بوده است.  این ویژگی ذاتی حرف آخر است.

 

 

پکیج های ابتدایی حرف اخر

 • ریاضی
 • علوم تجربی
 • آموزش قرآن
 • هدیه های آسمانی
 • مطالعات اجتماعی
 • نگارش فارسی

 

 

ویژگی های بارز پکیج های حرف اخر

 • استفاده از تصاویر و انیمیشن برای جذابیت بیشتر تدریس
 • آموزش ساده و آسان جهت درک بهتر 
 • تنوع در آموزش برای علامند کردن دانش آموزان جهت یادگیری بهتر

 

ارتباط با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان تحصیلی و سفارش بسته های آموزشی حرف آخر میتوانید با شماره های ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ و ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ در ۲۴ ساعت شبانه روز در طول هفته با مشاورین ارشد و تحصیلی در ارتباط باشید.

ارتباط با مشاورین ارشد

سفارش دروس راهنمایی

سفارش دروس کنکوری

مشاوره رایگان تحصیلی – کنکوری

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۶ دیدگاه. Leave new

  • پکیج های کنکوری حرف اخر عالی بود امیدوارم بسته های ابتدایی هم همون قدر خوب باشن

   پاسخ
  • سفارش بدیم چند روزه میرسه؟؟ یاسوج هستیم

   پاسخ
  • سلام خدمت همه اساتید و مشاورین و مدیر موسسه حرف آخر واقعا درطی این چند سال تنها آموزش دقیق و جذابی که دیدم فقط محصولات حرف آخر بوده و هرجا اسمش میاد ناخداگاه یه انرژی میفته به آدم امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشین و صددر صدر پک ابتدایی هم مثل پک کنکور عالی وبی نقص خواهد بود,و سوالی که خدمتتون داشتم این بود که پک سوم ابتدایی و اول ابتدایی هرکدام جداگانه چقدر است ؟ممنون میشم اگه پاسخ بدین

   پاسخ
   • فواد شهسواری
    مهر ۱۱, ۱۳۹۹ ۲:۱۸ ب٫ظ

    سلام و تشکر از شما
    ازلطف شما نسبت به مجموعه حرف آخر سپاسگزاریم. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ و ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرماید.

    پاسخ
  • چطوری ریاضی ششم رو سفارش بدم؟

   پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad