حرف آخر
حرف آخر

انتشارات ابتدایی حرف اخر – دروس دبستان حرف اخر- دروس دبستان حرف اخر

انتشارات اجی و مجی

انتشارات ابتدایی حرف اخر با تدریس دروس دوره ابتدایی کلید خورد. قریب به دو سال است که موسسه آموزشی حرف آخر تدریس و آموزش دروس دوره ابتدایی و راهنمایی را کلید زده است. همانگونه که داوطلبان کنکوری و دانش آموزان دبیرستانی مستحضرند، حرف آخر برای آموزش دروس کنکوری از روش های نوین و جدید استفاده کرد که قبل از آن در نظام آموزشی کشور وجود نداشت. در واقع دریچه درک مفهومی و شهودی کلیه دروس را به روی داوطلبان کنکوری باز کرد. استقبال خوب و بی نظیر کنکوری ها از حرف آخر و ضعف ساختاری در نظام آموزشی در سایر پایه های تحصیلی سبب شد تا حرف آخر با روش های نوین، جذاب و عالی به تدریس دروس ابتدایی و راهنمایی ورود پیدا کند.

 

انتشارات ابتدایی حرف اخر

انتشارات ابتدایی حرف اخر بعنوان ناشر پکیج های ابتدایی از سال اول تا ششم بعنوان زیر مجموعه تولید محتوای آموزشی موسسه حرف آخر دروس ریاضی، علوم، فارسی، علوم اجتماعی و پیام های آسمانی را در اختیار دانش آموزان پایه اول تا ششم ابتدایی قرار خواهد داد. در پروژه تولید محتوای آموزشی دروس ابتدایی حرف اخر از نوین ترین و به روزترین روش های تدریس استفاده شده است. تکنیک های جدید با توجه به مقوله روانشناختی دانش آموزان ابتدایی زمینه یادگیری بسیار جذاب را فراهم ساخته است.

 

انتشارات ابتدایی حرف اخر

شاهکاری بی نظیر در آموزش ابتدایی

همانگونه که کنفوسیوس گفته هر جامعه ای که در آموزش و پرورش سرمایه گذاری کند هرگز ورشکسته نخواهد شد. کودکان و نوجوانان سرمایه های عظیم هر جامعه ای میباشند. آموزش و پرورش زیر بنای توسعه و پیشرفت هر کشوری محسوب میشود که ستون اصلی آن را باید در سنگ بنای آموزش یعنی دوره ابتدایی جستجو کرد. به توجهی به این مهم، اثرات زیانبار و بزرگی بر ترقی و توسعه جامعه برجای میگذارد. دوره ابتدایی، دوره شکل گیری ساختار شخصیتی و رفتاری دانش آموزان محسوب میشود و به همین دلیل دوره ابتدایی از اهمیت به سزایی برخورد است. برحسب اهمیت این مقطع تحصیلی اتاق فکرهای حرف آخر با تیم گسترده ای از متخصصان روش های نوین آموزشی، مدرسان به نام و روانشناسان کودکان و نوجوانان عالی ترین و جدید ترین روش تدریس را انتخاب و آماده کرده اند.

 

آموزش مفهومی و جذاب انتشارات ابتدایی حرف اخر

تغییر و تحول در عصر فناوری اطلاعات، هیچ سیستم و روشی را از تغییر و دگرگونی مصون نمی دارد. آموزش و پرورش بعنوان راس هرم توسعه و پیشرفت باید از این تغییرات به نحو احسن جهت تعالی و توسعه روز افزون بیشترین بهره را کسب کنند.  موسسه آموزشی حرف آخر بعنوان یگانه موسسه آموزشی در بکارگیری روش های مدرن این دین را به خوبی ادا کرده است. دروس ابتدایی اجی و مجی، روش های سنتی در نظام آموزشی موجود در کشور را کنار گذاشته و با روش های کاملا مفهومی و شهودی، بستری جذاب و جالب برای یادگیری دروس ابتدایی فراهم کرده اند تا نوگلهای ابتدایی بتوانند فارغ از هر گونه مشکل آموزشی مهمترین مقطع تحصیلی خود را به صورت مفهومی و شهودی طی کنند. حرف اخر برای قدم به قدم یادگیری نوگلهای ابتدایی چاره اندیشی کرده و پکیج های یاد گیری به صورت کاملا مفهومی تدریس شده است.

 

پکیج های ابتدایی حرف اخر

 • ریاضی
 • علوم تجربی
 • آموزش قرآن
 • هدیه های آسمانی
 • مطالعات اجتماعی
 • نگارش فارسی

 

ویژگی های بارز پکیج های حرف اخر

 • استفاده از تصاویر و انیمیشن برای جذابیت بیشتر تدریس
 • آموزش ساده و آسان جهت درک بهتر 
 • تنوع در آموزش برای علامند کردن دانش آموزان جهت یادگیری بهتر

سفارش حرف اخر

برای سفارش محصولات اجی و مجی میتوانید با شماره های 0910662039409120085450 تماس حاصل فرماید.

سفارش دروس ابتدایی

سفارش دروس راهنمایی

سفارش دروس کنکوری

مشاوره رایگان تحصیلی – کنکوری

دیدگاه‌ها (2)
5 based on 2 reviews

*
*

چهار × چهار =

  Reza.raz پاسخ

  پکیج های کنکوری حرف اخر عالی بود امیدوارم بسته های ابتدایی هم همون قدر خوب باشن

  حنانه پاسخ

  سفارش بدیم چند روزه میرسه؟؟ یاسوج هستیم

enamad