انجمن حرف آخر – انتقال تجربیات، انتقادات و پیشنهادات از حرف آخر

انجمن حرف آخر به دستور استاد عبدالرضا منتظری در سایت مرکزی حرف آخر برای انتقال انتقادات، پیشنهادات و بیان تجربیات دانش آموزان و داوطلبان کنکوری از محصولات حرف آخر ایجاد شده است. بی شک خیلی از داوطلبان نظام قدیم و هم اکنون دانش آموزان نظام جدید از محصولات حرف آخر استفاده کرده اند و یا اینکه در حال استفاده کردن هستند. نسل های کنکور آینده نیز بالطبع دنبال منابع کنکوری مناسب برای کسب رتبه برتر و رشته مورد علاقه هستند. با توجه به وجود موسسات کنکوری متعدد انتقال تجربیات و نظرات خود در مورد پکیج های کنکوری حرف آخر در انجمن حرف آخر کمک میکند که خیلی از داوطلبان با خیال راحت و بدون شک و صرف هزینه های زیاد بهترین منبع برای آموزش و کنکور را انتخاب کنند. بنابراین از تمام دوستان حرف آخری در انجمن حرف آخر دعوت به همکاری میکنیم.

انجمن حرف آخر

انجمن حرف آخر محیطی مناسب برای آن دسته از دوستان دانش آموز و داوطلب کنکوری است که قصد دارند منبع مناسبی برای کنکور انتخاب کنند. بی شک هر موسسه کنکوری دارای نقاط قوت و ضعف است که با انتقال این مهم، داوطلبان آینده کنکور بهتر میتوانند اقدام به تهیه منابع کنند. انجمن حرف آخر بازتاب نظرات شما از پکیجهای کنکوری حرف اخر است. صداقت و بیان درست نظرات کمک شایانی به بسیاری از خانواده ها و داوطلبان کنکوری میکند. چون بعضا بسیاری از خانواده ها صرف نظر از وقت طلایی و ارزشمند دانش آموزشان، هزینه های زیادی با توجه شرایط اقتصادی متحمل میشوند که گاها برای خیلی از آنها این هزینه بسیار سنگین است. بازتاب تجربیات شما حرف آخریها کمک میکند خانوادهها با اعتماد و اطمنیان کامل اقدام به تهیه پکیجهای کنکوری کنند که این امر دارای ارزش معنوی بسیاری است و قطع یقین از حیث اخلاقی ارزشمند است.

انتقال انتقادات و پیشنهادات

همچنین انتقال انتقادات و پیشنهادات از طریق انجمن حرف آخر به مجموعه حرف آخر کمک میکند تا با تمام توان وانرژی کم و کاستی های پکیج های کنکوری رفع شود و محصولات با کیفیت آموزشی عالی به دست دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برسد. چون بی شک هر مجموعه دارای کم و کاستی هاست که با انتقال پیشنهادات سازنده میتوان آن را رفع کرد. درخواست استاد منتظری مشارکت همه دانش آموزان و داوطلبان حرف آخری شرکت در این انجمن است که کامنت ها و پیام های شما باعث رفع ایرادات و مشکلات آموزشی در پکیج های حرف آخر شود.

 

ارتباط با ما

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای مشاوره، کسب اطلاعات بیشتر درمورد پکیج های حرف آخر و سفارش از دفتر مرکزی این انتشارات میتوانند با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ تماس حاصل فرمایند.

 • مشاوره کنکوری
 • تهیه محصولات کنکوری حرف آخر
 • ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

انجمن حرف آخر

 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۲ دیدگاه. Leave new

  • سلام من یکی از دانش آموزان حرف آخر هستم فقط میخواستم بگم که چرا قبل از خرید پکیج مشاورین مدام تماس می گرفتن و امید های الکی میدادن الان که پک رو تهیه کردم دیگه هیشکی نیست که کمکم کنه منم دی وی دی ها رو کنار گذاشتم و خیییلی هم از دست مشاورین حرف آخر ناراحت هستم واقعا که .

   پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad