حرف آخر
حرف آخر

تست پلاس زیست حرف اخر – مجموعه تست های زیست شناسی

تست پلاس زیست حرف اخر مجموعه ای بسیار عالی از تلاش شبانه روزی اساتید بی نظیر حرف اخر است. تست های بسیار منسجم، ترکیبی و بی نظیر برای زیست شناسی تا دانش آموزان و داوطلبان کنکور بتوانند با سطح بالای از تست ها آشنا شوند. مجموعه تست پلاس زیست حرف اخر با دقت و حوصله بسیار تهیه شده که نسبت به تست آزمون های آزمایشی و تالیفی از استاندارد بالای برخورددار است و سعی شده که هم تراز تست های کنکور سراسری باشد.

تست پلاس زیست حرف اخر

یکی از راههای که کمک میکند داوطلبان گروه تجربی بتوانند درصد بالای در زیست شناسی کنکور کسب کنند حل کردن تست های بیشتر بخصوص در ماه های منتهی به کنکور است. حل تست در این ایام به مرور و جمعبندی مطالب خوانده شده بسیار کمک میکند.  تست پلاس زیست حرف اخر حجم زیادی از تست های زیست را شامل میشود که این مجموعه دارای چند نقطه قوت عالی است که سایر مجموعه های تست زیست شناسی دیگر فاقد آن هستند.

مزایایی تست پلاس  زیست حرف اخر

اساتید دپارتمان زیست شناسی سعی کردند مجموعه ای از تست های استاندارد و نزدیک به سوالات کنکور سراسری را طراحی کنند. ویژگی  تست پلاس حرف اخر که میتوان به آن اشاره کرد تست های ترکیبی و احتمالی کنکوری است. همانگونه که پیش تر اشاره شد اساتید زیست شناسی حرف اخر سعی کرده اند سوالات استاندارد و شبیه به کنکور سراسری طراحی کنند تا توانسته باشند کمک شایانی به داوطلبان عزیز کرده باشند.

ویژگی دیگر تست پلاس زیست حرف اخر که برای ماه های منتهی به کنکور میتواند بسیار مثمرثمر باشد ویژگی جمعبندی و مرور مطالب با تست های طراحی شده است. اساتید زیست حرف اخر، در این مجموعه فقط به حل سوالات و تست ها اکتفا نکرده اند بلکه درسنامه هر سوال را نیز مجددا جهت یادآوری و مرور مجدد تدریس میکنند. بنابراین شما داوطلبان عزیز با مجموعه تست پلاس حرف اخر میتوانید سه هدف حل تست، مرور و جمعبندی درس زیست را همزمان پیش ببرید و به سطح بالای از آمادگی در این درس دست پیدا کنید.

راه ارتباطی برای تهیه تست پلاس زیست حرف اخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانند برای تهیه این مجموعه بی نظیر از دفتر مرکزی انتشارات حرف آخر واقع در تهران با شماره 09106620394 تماس حاصل فرماید و از مشاوره رایگان دپارتمان رتبه برتر حرف آخر نیز بهره مند شوید.

 • مشاوره کنکوری
 • مشاوره انگیزشی
 • تهیه محصولات کنکوری حرف آخر
 • ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر
 • تهیه مجموعه 6040 حرف آخر

تست پلاس زیست حرف اخر

 1. زیست 6040 حرف اخر – ویژه کنکور 98
 2. ریاضی 6040 حرف اخر – ویژه کنکور 98
 3. شیمی 6040 حرف اخر – ویژه کنکور 98
 4. فیزیک 6040 حرف اخر – ویژه کنکور 98
دیدگاه‌ها (6)
4.7 based on 3 reviews

*
*

شانزده + 20 =

  ehsan پاسخ

  قیمت تست پلاس چقدره ؟؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   در مرحله آماده شدن است فعلا قیمتش ابلاغ نشده

  saniaz پاسخ

  این کتابای تست پلاسو ا کجا بگیریم؟!

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   فعلا آماده نشده. به محض اینکه آماده بشه اطلاع رسانی میکنیم

  محمد پاسخ

  سلام ای پک کی آماده میشه سال رفت کنکور اومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   متاسفانه به دلیل حجم زیاد ضبط مباحث آموزشی دو دوره نظام جدید و برخی پکیج های نظام قدیم تدوین تست به تعویق افتاد