https://harfehakhar.com/sitemap.xml
حرف آخر
حرف آخر

ثبت نام طرح نخبگان موسسه حرف آخر

ثبت نام طرح نخبگان موسسه حرف آخر برای داوطلبان کنکور 98 و کنکور 99 آغاز شد. دانش آموزان و داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید می توانند در برای آمادگی کنکور 98 و کنکور 99 در طرح نخبگان موسسه حرف آخر ثبت کنند. این طرح دارای جزئیاتی است. که قصد داریم جهت آشنایی دانش آموزان و داوطلبان کنکور به توضیح جزئیات لازم در این طرح بپردازیم.

ثبت نام طرح نخبگان موسسه حرف آخر

 

موسسه حرف آخر اولین موسسه در زمینه تولید محصولات کنکوری و آموزشی به صورت دیجیتال و به کار گیری روش های نوین آموزشی در کشور است. پایه و فلسفه آموزش حرف آخر تدریس مفهومی و شهودی با روش پویانمایی و ارائه راهکارهای سریع آموزشی در دروس محاسباتی است. در کنار این ویژگی اصلی میتوان به حجم تدریس مناسب با توان دانش آموزان، حل تست های کنکوری، روش های سریع تست زنی، تدریس جامع و جمعبندی مطالب مهم اشاره کرد. کلیه این عوامل باعث شده است هر ساله در آزمون سراسری خیلی از دانش آموزان حرف آخر موفق به کسب رتبه برتر و قبولی در رشته های برتر در دانشگاههای سطح اول کشور شوند.

ویژگی های کلی پکیج های کنکوری و آموزشی حرف آخر

 1. آموزش مفهومی و شهودی
 2. حجم کم تدریس
 3. ارائه راهکاری سریع محاسباتی
 4. ارائه راهکارهای سریع تست زنی در کمتر از 40 ثانیه
 5. تدریس دروس عمومی با نقشه راه
 6. جمعبندی نکات مهم کنکوری
 7. حل تست های کنکوری و تالیفی

حساسیت کنکور 98 و 99 به دلیل تاثیر قطعی معدل، باعث نگرانی های زیادی برای خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور شده است. براین اساس موسسه حرف آخر اقدام به ارائه طرح نخبگان و ثبت نام دانش آموزان و داوطلبان کنکور برای این طرح کرده است.

 همان گونه اشاره شد این طرح دارای جزئیاتی است به ترتیب به آن خواهیم پرداخت.

 

ثبت نام طرح نخبگان موسسه حرف آخر

جزئیات ثبت نام طرح نخبگان موسسه حرف آخر

 

دپارتمان رتبه برتر حرف آخر مسئول اجرا و نماینده تام الاختیار حرف آخر برای اجرا و ثبت نام طرح نخبگان موسسه حرف آخر است.

 • طرح نخبگان کلیه داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید برای کنکور 98 و 99 را در برمیگیرد.
 • با توجه به محدودیت های برنامه، زمان و عوامل اجرای، ثبت نام طرح نخبگان دارای ظرفیت محدود میباشد و اولویت با داوطلبانی است که سریع تر موفق به ثبت نام شوند.
 • عوامل اجرای حرف آخر متشکل از مشاورین ارشد و رتبه برترهای کنکور 97 است.(دانشجوبان پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه های تهران، شهید بهشتی و ایران)
 • طرح نخبگان موسسه حرف آخر امر برنامه ریزی، مشاوره تخصصی، مشاوره انگیزشی و پشتیبانی را به صورت یکبار در هفته شامل میشود.
 • این طرح فقط دانش آموزان و داوطلبانی که بعد از ثبت نام اقدام به تهیه محصولات کنکوری از دپارتمان رتبه برتر حرف آخر را کرده اند را شامل میشود.
 • دانش آموزان و داوطلبانی که در این طرح ثبت نام میکنند ملزوم به ارائه گزارش کار هفتگی به صورت مکتوب و شفاهی هستند و در صورتی که دانش آموز یا داوطلب کنکوری بیش از 3 بار به هر دلیلی از گزارش کار کتبی امتناع کند همکاری با ایشان(مشاوره تخصصی، مشاوره انگیزشی، پشتیبانی و برنامه ریزی) قطع می گردد.
 • به هر دانش آموز یا داوطلب کنکوری یک نفر مشاور تخصصی، یک نفر مشاور انگیزشی و یک نفر پشتیبان، بدون هیچ گونه هزینه ای اختصاص داده میشود.
 • همکاری با داوطلبان کنکور 98 تا روز و تاریخ برگزاری آزمون 98 و برای داوطلبان کنکور 99 تا روز و تاریخ برگزاری آزمون کنکور 99 است.

اقدامات اولیه برای ثبت نام طرح نخبگان موسسه حرف آخر

 

دانش آموزان و داوطلبان کنکور 98 و 99 که قصد ثبت نام  در طرح نخبگان موسسه حرف آخر را دارند برای ثبت نام اولیه( ارسال نام و نام خانودگی، کد ملی، مقطع و رشته تحصیلی، نام پدر و محل سکونت) با شماره 09106620394 تماس حاصل فرمایند.

 

ثبت نام طرح نخبگان موسسه حرف آخر

 

دیدگاه‌ها (8)
5 based on 4 reviews

*
*

11 + ده =

  جواد پاسخ

  سلام برای ثبت نام کجا و کی اقدام کنیم؟؟میشه راهنمای کنی

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام و درود
   جهت ثبت نام و هماهنگی با شماره 09106620394 تماس بگیرید

  علی پاسخ

  در طرح ویژه حرف آخر چه تعداد افرادی میتوان شرکت کنند. اگه هر کسی که تمایل داشت میتواند شرکت کند یا . گزینشی انجام میشود و تعداد کمی افراد قبول میشوند

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09106620394 تماس حاصل فرماید

  سید محمد حسین روشن قیاس پاسخ

  ببخشید هزینه ثبت نام چه جوریه؟؟؟

   فواد شهسواری پاسخ

   با سلام
   با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرماید

  نگار پاسخ

  سلام
  ببخشید من تو طرح نخبگان هستم بعد مشاورم گفت ی ثبت نام هستش
  میخواستم ببینم چجوریه این هزینه و اینا
  چون ایشون گفتن قراره نمیدونم برنامه بدن و کارهای فشرده و اینا

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام
   با شماره 02166041535 تماس حاصل فرماید

enamad