فن آوری آموزشی حرف آخر – تکنولوژی آموزشی حرف آخر

انتشارات اجی و مجی

فن آوری آموزشی حرف آخر خیلی به سرعت در فضای آموزشی کشور رشد و پیشرفت کرد و امروز خوشبختانه کل دانش آموزان کنکوری آشنایی با حرف آخر آشنایی دارند. توسعه و پیشرفت موسسه کنکوری حرف آخر، مدیون روش های نوین آموزشی اساتید برجسته کشور است. تقابل روش های جدید موسسه حرف آخر با روش های سنتی را میتوان دگرگونی بزرگی در آموزش کشور نام نهاد. متاسفانه هنوز بر فضای آموزشی، حتی در سطح تحصیلات عالی، روش های سنتی حاکم است. با این روش دانش آموزان مجبور به حفظ کردن مطالب درسی از قبیل فرمول های متعدد هستند.

 

فن آوری آموزشی حرف آخر

حرف آخر با روش های جدید از قبیل پویا نمایی، تکنیک های ساده محاسباتی، روش های جدید تست زنی، شناسایی تیپ های مختلف سوالات و آموزش مفهومی و شهودی مسیر جدید و تازه ای در آموزش و یادگیری باز کرده است. روش های نوین به کار گرفته شده در پکیج های آموزشی حرف آخر، زمینه درک مفهومی و شهودی را ایجاد کرده است. درگیر کردن حافظه تصویری و نیمکره سمت راست در آموزش به تسریع یادگیری و عدم فراموشی کمک کرده است تا داوطلبان کنکوری بتوانند در کمترین زمان و بدون استرس و اضطراب بیشترین بازدهی را در زمان طلایی کنکور داشته باشند.

 

مدیریت زمان

یکی از آیتم های مهم برای موفقیت در آزمون سراسری، استفاده بهینه از زمان است. چون کنکور دارای تاریخ انقضاست و باید قبل از روز موعد به سطح عالی در آمادگی آموزشی رسیده باشید. در بازار کنکور، منابع مختلفی وجود دارد که متاسفانه به مدیریت زمان دانش آموز توجه ای نشده است. حجم زیاد مطالب و عدم داشتن چشم انداز مطالعه سبب اتلاف وقت داوطلبان میشود. اما در پکیج های آموزشی حرف آخر به این امر توجه ویژه شده است. اساتید سعی کرده اند در کمترین زمان بیشترین مطالب را با کیفیت بالا ارائه دهند. مثلا استاد واعظی مدرس عربی، کل درس عربی را به صورت جامع در 17 جلسه با اختصاص 25 ساعت ارائه داده است. داوطلب کنکوری میداند که شروع و پایان درس عربی چقد از زمان طلایی او را خواهد گرفت و براساس آن زمان خود را مدیریت میکند.

 

فن ماهی گیری

تلاش اساتید حرف آخر بر این بوده است که بجای دادن ماهی به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری، فن ماهی گرفتن یاد بدهند. کلیه دروس را از پایه با روش های جدید  و نوین تدریس کرده اند. با بررسی سوالات کنکور سراسری سالهای قبل تیپ شناسی سوالات انجام شده و برای هر سوال کوتاه ترین و سریعترین راهکار آموزشی ارائه شده تا داوطلبان بتوانند در کمترین زمان پاسخ هر تست را به راحتی پیدا کنند. یا برای درو س محاسباتی دیگر نیازی به حفظ کردن فرمولهای متعدد نیست. برای هر مبحث یک راهکار خیلی ساده و کوتاه آموزش داده میشود که میتوان با چند الگو حل سوالات هر کتاب را به راحت زد.

 

نتیجه استفاده از حرف آخر

خوشبختانه هر ساله در آزمون سراسری، تعداد زیادی از دانش آموزان حرف آخر موفق به کسب رتبه برتر میشوند و به افتخارات حرف آخر افزوده میشود. خیلی دانش آموزان حرف آخر مانند خانم هانا یاری و روژین یاری هم اکنون از دانشجویان پزشکی دانشگاه تهران هستند. مهدی ایمانی، میثم فرهمند و… از دانشجویان پزشکی دانشگاه ایران و صدها نفر دیگر از دانش آموزانمان که در بهترین دانشگاه های کشور هم اکنون دانشجوی رشته برتر گروه تجربی، ریاضی و انسانی هستند.

 

ارتباط با ما

برای کسب مشاوره رایگان از دپارتمان رتبه برتر حرف آخر، میتوانید با شماره های 09120085450 و 09106620394 تماس حاصل فرماید.  

سفارش محصولات حرف آخر

ارتباط با رتبه های  برتر(ویژه دانش آموزان حرف آخر)

برنامه ریزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *