منابع کنکور ۱۴۰۰- بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰- موفقیت تضمینی

بهترین پکیج برای پشت کنکوری های نظام جدید

قصد داریم برای آن دسته از دانش آموزان و داوطلبان که سال ۱۴۰۰ آزمون دارند منابع کنکور ۱۴۰۰ را معرفی کنیم. که از حالا با بهترین منابع کنکوری کشور، پیش بروند و بتوانند کنکور ۱۴۰۰ بهترین نتیجه را رقم بزنند. چون منبع مناسب و خوب کنکوری بخش بزرگی از موفقیت شما را تضمین میکند. در واقع در مثلث کنکور، ضلع منابع عالی خوب در کسب رتبه برتر دارای وزن بیشتری است. به همین جهت میخواهیم بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰ را به تفصیل خدمت شما دانش آموزان و داوطلبان عزیز کنکور معرفی کنیم.

منابع کنکور ۱۴۰۰

ریاضی حرف آخر

ریاضی حرف آخر با تدریس استاد منتظری به صورت کاملا مفهومی و شهودی و با راهکارهای ساده تدریس شده است. با وجود این راهکارهای ساده نیازی به حفظ کردن فرمولها دیگر نیست. راهکارهای ساده استاد منتظری برای ریاضی کنکور ۱۴۰۰ زمان آموزش را کاهش میدهد. با اختصاص حداقل زمان میتوانید ریاضی را تمام کنید. نقطه قوت این راهکارها در حل تست در ۴۰ ثانیه است. که این امر برگه برنده شما در کسب درصد بالاست. پس از درس ریاضی استاد منتظری غافل نباشید چرا که از بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰ است.

ریاضی دهم و یازدهم حرف آخر در ۴۵ ساعت تدریس و ریاضی دوازدهم حرف آخر منابع ریاضی کنکور ۱۴۰۰ هستند.

شیمی حرف آخر

دکتر شیروانی دبیر شیمی حرف آخر منبع شیمی کنکور ۱۴۰۰ را در ۴ بخش مجزا به صورت جامع با هدف تشریحی و کنکوری تدریس کرده است که شامل مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر، مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر، مفاهیم شیمی دوازدهم حرف آخر و مسایل شیمی دوازدهم حرف آخر است.

شیمی حرف آخر بعنوان یکی از بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰ دارای ویژگی های زیر است.

 1. آموزش مفهومی و شهودی مباحث
 2. استفاده از روش پویانمایی برای درک بهتر مباحث
 3. تدریس ترکیبی مفاهیم و مسایل به صورت پیوسته
 4. زمان کم تدریس و متناسب با توان و برنامه ریزی دانش آموزان
 5. استفاده از سه الگوی طلایی برای بخش مسایل شیمی

فیزیک حرف آخر

فیزیک حرف آخر یکی دیگر از منابع کنکور ۱۴۰۰ است که در سه پکیج فیزیک دهم حرف آخر، فیزیک یازدهم حرف آخر و فیزیک دوازدهم حرف آخر به صورت الگو محور و با راهکارهای ساده محاسباتی تدریس شده است.

زیست حرف آخر

یکی از بهترین پکیج های کنکوری برای کنکور ۱۴۰۰، پکیج زیست شناسی حرف آخر است که توسط بهترین مدرسان زیست شناسی کشور، استاد شعبانی، استاد شاکری و استاد هومن روان تدریس شده است. زیست شناسی حرف آخر کاملا فول انیمیشن و با تصاویری سه بعدی تدریس شده است. این روش تدریس درک مفهومی و شهودی زیست شناسی را به زیبای فراهم کرده است. در واقع یک آزمایشگاه زیست شناسی ایجاده شده است که میتوانید تمام جزئیات زیست شناسی را به عینه ببیندید .

پکیج های زیست شناسی حرف آخر برای کنکور ۱۴۰۰ شامل زیست دهم حرف آخر، زیست یازدهم حرف آخر، زیست دوازدهم حرف آخر، زیست گیاهی حرف آخر و ژنتیک حرف آخر است.

منابع کنکور ۱۴۰۰- دروس عمومی

چهار درس عمومی برای کنکور ۱۴۰۰ توسط بهترین مدرسان کشور به روش ها و تدریس عالی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ مهیا شده است.

دینی و زندگی حرف آخر

استاد یوسفیان پور سه پکیج دین و زندگی دوره نظام جدید را با ۱۴ الگوی طلایی به صورت کاملا مفهومی و شهودی تدریس کرده که شامل دینی دهم حرف آخر، دین و زندگی یازدهم حرف آخر و دین و زندگی دوازدهم حرف آخر است.

عربی حرف آخر

عربی جامع حرف آخر برای کنکور ۱۴۰۰ توسط استاد محمد واعظی دبیر برند عربی کشور به صورت ترکیبی و در یک پکیج واحد با نقشه راه و با روش بسیار جذاب تدریس شده است.

ادبیات حرف آخر

ادبیات حرف آخر در ۵ بخش ، قرابت معنایی کنکوری حرف آخر، آرایه ادبی حرف آخر، تاریخ ادبیات حرف آخر، زبان فارسی حرف آخر و لغات و واژگان حرف آخر به صورت جامع تدریس شده است.

دانش آموزان و داوطلبان کنکور میتوانند هر بخشی را که مشکل داشته باشند تهیه کنند.

زبان حرف آخر

زبان دهم و یازدهم حرف آخر و زبان دوازدهم حرف آخر دو پکیج بسیار عالی برای درس زبان در کنکور ۱۴۰۰ است که با تکنیک های جالب و کاربردی آموزش زبان تدریس شده است.

مهمترین ویژگی بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰

 1. آموزش تشریحی و کنکوری
 2. استفاده از تکنولوژی های برتر آموزشی
 3. آموزش مفهومی وشهودی مطالب
 4. تدریس جامع
 5. ارائه راهکارهای سریع تست زنی
 6. انجام محاسبات سریع
 7. حل سوالات کنکوری و تالیفی
 8. ارائه برنامه ریزی بر اساس نقشه راه
 9. جمعبندی مبحثی بعد از تدریس 
 10. برنامه ریزی مبحثی

مشاوره برای کنکور ۱۴۰۰

دانش آموزان نظام جدید و داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ برای دریافت مشاوره رایگان و تهیه منابع کنکور ۱۴۰۰ میتوانید با شماره های ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ و ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرماید.

منابع کنکور 1400

کنکور ۱۴۰۰ با حرف آخر

راز موفقیت در کنکور

آینده کنکور

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۶ دیدگاه. Leave new

  • سلام.این منابع که نوشتید تغییری نخواهند کرد؟ هم برای کنکور ۹۹ مناسبه هم ۱۴۰۰؟

   پاسخ
   • تیم رتبه برتر حرف آخر
    اسفند ۱۲, ۱۳۹۷ ۵:۱۳ ب٫ظ

    سلام
    نه تغییر نخواهد کرد و در صورتی که به هر دلیل تغییراتی در کتب درسی اعمال شود به تناسب موسسه حرف آخر نیز منابع را تغییر و آپدیت خواهد کرد
    جهت کسب اطلاعات بیشتر هم میتوانی با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرماید.

    پاسخ
  • با سلام و احترام .من کارشناسی ارشد حسابداری دارم و شاغل هم هستم و میخوام رشته تجربی رو شروع کنم از دهم به خوندن برای کنکور ۱۴۰۰ انشاءا… .بنظرتون با پکیجهای آموزشی حرف آخر میتونم پیش برم؟؟و اینکه کاشکی قیمت بسته های آموزشیتون رو هم میفرمودید

   پاسخ
   • تیم رتبه برتر حرف آخر
    فروردین ۲۰, ۱۳۹۸ ۱۰:۲۹ ق٫ظ

    عرض سلام و احترام
    پکیج های آموزشی حرف آخر به بهترین نحوه ممکن کمک میکنه لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیوه تدریس و قیمت محصولات میتوانید با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرماید.

    پاسخ
  • سلام من نظام قدیم فارغ التحصیل شدم الان نمیدونم نظام جدید باید بخونم یا قدیم ،آیا شما اطلاعاتی دارید که ۱۴۰۰یک کنکور میشه یا قدیمو جدید

   پاسخ
   • تیم رتبه برتر حرف آخر
    تیر ۱۵, ۱۳۹۸ ۱۲:۳۹ ب٫ظ

    با سلام
    واسه کنکور ۹۹ مانند ۹۸ دو آزمونه است و نظام قدیم هم میتوانند شرکت کنند. اما فعلا برای ۱۴۰۰ از سوی سازمان سنجش خبری درج نشده است.

    پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست