حرف آخر
حرف آخر

هفت الگوی طلایی زیست شناسی حرف آخر

این روزها در برنامه های حرف آخر بی شک اسم هفت الگوی طلایی زیست شناسی حرف آخر به گوش همه شما داوطلبان کنکوری و دانش آموزان تجربی خورده است. و بی شک برای همه شما دوستان کنکوری و دانش آموز سوال است که این الگوهای طلایی زیست شناسی چیست؟؟ به همین دلیل قصد داریم تا هفت الگوی طلایی زیست شناسی حرف آخر را خدمت شما بیشتر توضیح بدهیم.

هفت الگوی طلایی زیست شناسی حرف آخر

همه شما داوطلبان کنکوری رشته تجربی براهمیت و تاثیر زیست شناسی واقف هستید و ما نمیخواهیم در این مورد بحثی داشته باشیم. اساتید بی نظیر زیست شناسی حرف آخر با تلاش شبانه روزی به کمک شما کنکوری های عزیز آمدن تا شما بتوانید درصد بسیار بالا در زیست کنکور سراسری کسب کنید و یک قدم بسیار بزرگ به موفقیت و قبولی در رشته پزشکی نزدیک شوید. چون زیست شناسی یک دنیای ناشناخته اس که هرچی غرق در خواندن آن میشوید باز میبینید که راه زیادی مانده تا بتوانید درصد بالا در آن کسب کنید. مطالب فرار، ریز، مهم ، سوالات ترکیب و مفهومی، همه و همه کار دانش آموزان رشته تجربی در درس زیست شناسی را سخت کرده است. با اینکه روزی 4 ساعت زیست میخوانید باز نمی توانید درصد خوبی را کسب کنید و نا امید میشود. اما نگران نباشید ما این مشکل را حل کرده ایم. 

 

هفت الگوی طلایی زیست شناسی حرف آخر

کاربرد هفت الگوی طلایی زیست شناسی حرف آخر

اساتید زیست شناسی حرف آخر غول بزرگ زیست را به هفت قسمت مهم تقسیم کرده اند که به شما کمک میکند با این هفت الگو در یک زمان بسیار کم و کوتاه به تسلط کافی و عالی در زیست برسید. در این هفت الگویی طلایی حرف آخر، درسنامه به روش علمی و آکادمی در سطح پیشرفته تدریس میشود و بعد راهکار و راه میانبر برای آن ایجاد میشود. با این هفت الگو، دیگرنیازی به حفظ کردن مطالب نیست و نیازی نیست نگران سوالات ترکیبی زیست در کنکور سراسری شوید چون کل مطالب در هفت الگو به صورت ترکیبی و در کنار هم چیده شده است.

 

گسیختگی مطالب و پراکنده مباحث زیست شناسی مدام باعث نگرانی داوطلب کنکوری بود که چگونه همه این مطالب را در سطح بسیار عالی مطالعه کنند که بتوانند از عهده سوالات ترکیبی بربیایند. حالا هفت الگوی طلایی حرف آخر هم مطالب دا در کنار هم چیده و با الگوهای تصویری به اموزش آن پرداخته است. با این الگوها کسب درصد بالا در زیست دیگر غیر ممکن نیست.

ویژگی های هفت الگو طلایی زیست شناسی حرف آخر به صورت خلاصه

 1. تقسم بندی زیست به هفت قسمت جهت تسلط کامل بر مباحث
 2. انسجام و ترکیبی کردن مباحث برای تسلط روی تست های ترکیبی
 3. آموزش مفهومی و شهودی مباحث با تکنولوژی های جدید آموزشی
 4. ارائه راهکارهای کوتاه برای تست ها
 5. ارائه نکته های مهم و کنکوری مباحث

پکیج های زیست شناسی حرف آخر

داوطلبان کنکور نظام قدیم می توانند برای تهیه زیست دوره نظام قدیم، زیست سال دوم حرف آخر، زیست سوم حرف آخر، زیست پیش یک حرف آخر و زیست گیاهی حرف آخر روی هر کدام از پکیج ها کلیک کنند.

زیست نظام جدید حرف آخر

زیست دوره نظام جدید حرف آخر شامل زیست دهم حرف آخر، زیست یازدهم حرف آخر، زیست دوازدهم حرف آخر، زیست گیاهی حرف آخر و ژنتیک حرف آخر است.

مشاوره و برنامه ریزی حرف آخر

داوطلبان کنکوری و دانش آموزان دوره نظام جدید میتوانند برای مشاوره رایگان و برنامه ریزی تخصصی توسط دپارتمان رتبه برتر حرف آخر با شماره 09106620394 تماس حاصل کنند.

 1. مشاوره تخصصی و کنکوری
 2. مشاوره انگیزشی
 3. برنامه ریزی
 4. جزوات رتبه برترهای حرف آخر
 5. ارتباط با دانش آموزان رتبه برتر حرف آخر
 6. پشتیانی

حرف اخر

 

دیدگاه‌ها (4)
5 based on 1 reviews

*
*

11 + 15 =

  رضا پاسخ

  برای نظام جدید هم کاربرد داره؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   بله هفت الگوی زیست شناسی نظام جدید هم تدریس شده است که مختص دوره نظام جدید است

  حمیدرضا پاسخ

  مثلا کسی که تنبل هستش یا همان زیادنمیتونه بهدرس نگاه کنه با این هفت الگو چند درصد در کنکور میزند؟

   فواد شهسواری پاسخ

   این پکیج تکنیک های تست زنی را آموزش میده..

enamad