همایش های استاد منتظری – همایش های کنکوری استاد منتظری

همایش های استاد منتظری هر ساله در شهرهای مختلف در طول سال برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به منظور ارائه و آموزش نکات مهم و کنکوری درس ریاضی، آشنایی دانش آموزان با متدهای جدید آموزشی در درس ریاضی، معرفی روش های جدید آموزشی حرف آخر، ارائه مباحث و مطالب انگیزشی و تقویتی داوطلبان کنکوری برگزار میشود. مزیت اصلی این همایش آشنایی بیشتر داوطلبان با موسسه حرف آخر است. اهمیت و حساسیت کنکور در سالهای اخیر باعث ایجاد موسسات و متعددی در زمینه کنکور شده است. تعدد موسسات باعث سردرگمی داوطلبان در انتخاب منابع کنکور و گاها صرفا نظر هدر رفتن هزینه های مادی چشمگیر و زیاد باعث ضربات غیرقابل جیران مانند عدم قبولی و کسب رتبه در کنکور، سرخوردگی و عدم انگیزه داوطلب برای شرکت مجدد در کنکور و تغییر مسیر زندگی او به سمت و سوی مختلف بجز راه و مسیر موفقیت میشود.

 

همایش های استاد منتظری

استاد عبدالرضا منتظری دبیر عالیقدر و بی نظیر ریاضی کشور، بیشتر وقت و عمر خود را صرف تدریس ریاضی کرده است. سعی استاد منتظری براین بوده است که روش های نوین و عالی برای آموزش و آموختن درس ریاضی ارائه بدهد و با همین دید با کمک سایر اساتید برتر دروس دیگر عمومی و اختصاصی رشته تجربی و ریاضی منبع آموزشی بی نظیر و عالی ارائه بدهند. خوشبختانه امروز  با تلاش شبانه روزی و زحمت بی دریغ موسسه حرف اخر به این هدف و مهم دست پیدا کرده است و عدم شاکی محتوایی حتی در سطح یک درصد از افتخارات حرف آخر و نتیجه زحمات استاد منتظری و سایر مدرسان مجموعه میباشد.

 

متدهای جدید آموزشی حرف آخر

حرف آخر از روش پویانمایی و راهکارهای سریع محاسبات همراه با الگوهای مفهومی در آموزش و تدریس دروس استفاده کرده است. بطور مثال در پکیج زیست جامع دهم حرف آخر کلیه مباحث زیست شناسی با تصاویر سه بعدی به منظور درک مفهومی و شهودی به صورت ترکیبی تدریس شده است یا اینکه در پکیج فیزیک کنکوری دهم حرف آخر با روش الگو محوری کلیه مباحث محاسباتی بدون نیاز به فرمول و تکنیک های قدیمی تدریس شده تا دانش آموزان در کمترین زمان مبحث آموزشی را به اتمام برسند و سوی دیگر به راحتی بتواند هر تستی را حل کند. متدهای جدید آموزشی حرف آخر کمک شایانی به کسب رتبه برتر میکند که در همایش های استاد منتظری همه این روش های به صورت واضح معرفی میشود.

تماس با ما

برای کسب اطلاعات از تاریخ همایش های استاد منتظری، مشاوره و تهیه محصولات کنکوری حرف آخر میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ تماس حاصل فرماید.

 • تاریخ همایش های استاد منتظری
 • مشاوره کنکوری
 • تهیه محصولات حرف آخر
 • ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

 همایش های استاد منتظری

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad