پاسخنامه سفید یا سیاه

سرجلسه کنکور

پاسخنامه سفید یا سیاه کدام بهتر است؟ حس رقابت جوی داوطلبان با نزدیک شدن به کنکور بیشتر و بیشتر میشود و با قرار گرفتن سر جلسه آزمون سراسری و مشخص شدن سطح آمادگی، دچار وسواس و سر دو راهی قرار میگیرند که پاسخنامه را سفید یا سیاه تحویل بدهند. گروه از داوطلبان با احساس اینکه اگر تمام گزینه ها را پاسخ دهند شانس بیشتری برای قبولی و پذیرش دارند. سه تست اشتباه یک پاسخ صحیح را پاک میکند و امتیاز منفی سوالات سراسری جای ریسک باقی نمیگذارد بنابراین بهترین روش ممکن برای کسب رتبه و قبولی فقط پاسخگویی به سوالاتی است که از جواب صحیح آن قطعیت کامل دارید.

 

پاسخنامه سفید یا سیاه

در مواجه به سوالات کنکوری سراسری با سه تیپ سوال مواجه خواهید شد. سوالاتی که از پاسخ صحیح آن قطعیت کامل دارید. دوم سوالاتی که بین دو گزینه شک نسبی دارید که برای این گونه سوالات باید از دانستنی های خود استفاده کنید و شانس شما پنجاه پنجاه است. ممکن است با کمی دقت بتوانید به راحتی جواب صحیح را پیدا کنید. اما در مورد دسته سوم از سوالات شک مطلق وجود دارد و این یعنی اینکه شما نباید اصلا وقت و زمان خود را صرف این گونه سوالات کنید و از پاسخگویی به آن باید اجتناب کنید. مثلا در درس ریاضی در صورت عدم آمادگی کامل برای پاسخگویی به سوالات با زدن ۱۰ تست درصد میتوانید ۳۰ درصد ریاضی را کسب کنید زدن تست های اشتباه بیشتر باعث کاهش درصد شما و حتی کسب نمره منفی میشود.

 

پاسخنامه سفید یا سیاه

هر تستی را پاسخ ندهید

برای قبولی و کسب رتبه، بسته به خواسته و توقع شما، لازم نیست به همه تست ها پاسخ دهید. زدن تست های که از پاسخگویی به آن اطمینان و یقین کامل دارید برای کسب رتبه به شما کمک خواهد کرد. بنابراین کنجکاوی و وسواس خود را کنترل کنید و فقط و فقط به تست های که پاسخ آن را میدانید پاسخ دهید.

 

ارتباط با ما

برای کسب مشاوره رایگان از دپارتمان رتبه برتر حرف آخر میتوانید با شماره های ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ و ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرماید.

 سفارش محصولات حرف آخر

مشاوره تحصیلی و کنکوری

برنامه ریزی

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad