پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۹۸ حرف اخر- ۶۰۴۰ نظام جدید حرف اخر

موفقیت بسیار چشمگیر پروژه ۶۰۴۰ سال ۹۷ باعث شد که امسال نیاز پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۹۸ حرف اخر ایجاد و از سر گرفته شود. پروژه ۶۰۴۰  از دو  قسمت آموزش و تست تشکیل شده است که کلا روی هم رفته ۱۰۰ روز طول میکشد تا یک داوطلب کنکوری کل مجموعه را مطالعه کند. در واقع هر داوطلب با اختصاص ۱۰۰ روز از برنامه خود می تواند سه هدف اساسی آموزش، تست و مرور را به صورت یکجا دنبال کنند و در ماههای منتهی به کنکور بدون استرس سایر برنامه های کنکوری خود را پیش ببرند.

پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۹۸ حرف اخر

پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۹۸ حرف اخر از دو قسمت تدریس و آموزش و تست تشکیل شده است. دروس تخصصی و عمومی در یک برنامه دو ماهه یا ۶۰ روز توسط اساتید حرف اخر برنامه ریزی شده است. نحوه تدریس و آموزش دروس به نحوی است که داوطلبانی که تا الان به هر دلیلی کنکور ۹۸ را شروع نکرده اند و یا کم کاری انجام گرفته بتوانند در ۶۰ روز کل مبحث آموزشی دروس تخصصی و عمومی را تمام کنند. قسمت دوم پروژه ۶۰۴۰ حرف اخر، بخش ۴۰ روزه این پروژه است که شامل ۲۰ آزمون جامع است. این آزمون ها به منظور تمرین، مرور و جمعبندی کل مباحث  در نظر گرفته شده است. نقطه قوت ۲۰ آزمون پروژه ۶۰۴۰ تحلیل درسنامه تک تک سوالات به صورت تصویری است. اساتید حرف آخر فقط به حل تست های اکتفا نکرده اند بلکه درسنامه هر سوال را نیز مجددا تدریس کرده اند.

دروس پروژه ۶۰۴۰

ریاضی – پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۹۸ حرف اخر

ریاضی را استاد منتظری دبیر بی نظیر ریاضی کشور تدریس کرده است. سعی استاد منتظری در این پکیج بر این است که حجم زیادی از مطالب را در کمترین زمان تدریس کند به همین منظور از روش الگو محور برای تدریس استفاده کرده اند. با وجود الگوهای کاربردی درس ریاضی آموزش و حل تست در کمترین زمان ممکن انجام خواهد گرفت. در قسمت و بخش آزمون ها نیز استاد منتظری جدا از حل تست های احتمالی کنکور درسنامه هر سوال را جهت مرور و جمعبندی مجددا تدریس میکند.

زیست – پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۹۸ حرف اخر

زیست ۶۰۴۰ از سه بخش زیست جانوری، انسانی –  ژنتیک و گیاهی تشکیل شده است. به دلیل اهمیت زیست شناسی در کنکور و آموزش مفهومی آن، از روش پویانمایی و تصاویر سه بعدی استفاده شده است. تمام جزئیات زیست شناسی با روش شهودی و بسیار جذاب و شیرین تدریس شده است. ناگفته نماند که زیست شناسی پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۹۸ حرف اخر را استاد شعبانی و استاد هومن روان تدریس کرده اند.

شیمی – پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۹۸ حرف اخر

شیمی پروژه ۶۰۴۰ توسط دبیر عالی شیمی کشور دکتر شیروانی تدریس شده  است. کل مسایل را فقط با ۳ الگو کاربردی تدریس کرده در زمان بسیار کم شیمی را با تاکید روی نکات مهم کنکوری تدریس کرده است. شیمی ۶۰۴۰ امسال بسیار متفاوت از شیمی پروژه سال گذشته است. نکات بسیار جالب و راهکارهای نوین تست زنی  و آموزشی بهش اضافه شده است.

فیزیک – پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۹۸ حرف اخر

فیزیک توسط استاد کامیار تدریس شده که با راهکارهای ساده محاسباتی مبحث سخت فیزیک را بسیار شیرین و جذاب تدریس کرده است. دوستانی که با فیزیک قهر هستند و نمی توانند درصد بالای در فیزیک کسب کنند بی شک با فیزیک استاد کامیار درصد بالای در فیزیک کنکور در کمترین کسب خواهند کرد.

دروس عمومی – پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۹۸ حرف اخر

چهار درس عمومی پروژه ۶۰۴۰ به صورت کامل و صفر تا صد تدریس شده است که به یمن تلاش استاد بی نظیر دروس عمومی حرف آخر در قسمت ۴۰ پروژه سوالات احتمالی دروس عمومی را استخراج کرده اند که سوالی برای کنکور و ترس باقی نگذاشتنند. با پکیج عمومی پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۹۸ حرف اخر می توانید به درصد بالای ۹۰ در کنکور سراسری فکر کنید.

ارتباط با دپارتمان رتبه برتر

دانش آموزان و داوطلبان عزیز کنکوری برای تهیه پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۹۸ حرف اخر از دفتر مرکزی حرف آخر واقع در تهران می توانید با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرماید.

 • مشاوره کنکوری
 • مشاوره انگیزشی
 • تهیه پروژه ۶۰۴۰ حرف اخر
 • ارتباط با مشاورین ارشد
 • برنامه ریزی
 • پشتیبانی

پروژه 6040 کنکور 98 حرف اخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست