حرف آخر
حرف آخر

پکیج های رایگان حرف آخر

پکیج های رایگان حرف آخر بخشی از خدمات و برنامه موسسه کنکوری حرف آخر برای دسترس دانش آموزان و داوطلبان کنکوری است. دوستان حرف آخری برای آشنایی بیشتر با موسسه بی نظیر و بی رقیب حرف آخر میتوانند پکیج های رایگان را تهیه کنند و با بهترین منبع کنکوری کشور آشنا شوند.

پکیج های رایگان حرف آخر

خیلی از دانش آموزان به دلایل مختلف متاسفانه آسیب های جدی و زیادی از موسسات کنکوری و انتشارات متحمل شده اند که نسبت با سایر منابع کنکوری بسیار بدبین هستند. موسسه کنکوری حرف آخر در نظر دارد برای آشنایی دوستان دانش آموز نظام جدید و نظام قدیم و داوطلبان کنکور 98، کنکور 99 و کنکور 1400 چندتا از پکیج های کاربردی را به صورت رایگان در اختیار دوستان قرار بدهد جهت آشنایی بیشتر با محصولات کنکوری و کاربردی موسسه حرف آخر. برهمین اساس قصد داریم این پکیج ها را بیشتر خدمت شما معرفی کنیم و لینک تهیه این پکیج ها را برای تهیه در اختیار شما دوستان قرار بدهیم.

  1. پکیج محاسبات سریع
  2. پکیج 7 الگوی طلایی زیست شناسی

 

پکیج های رایگان حرف آخر

پکیج های رایگان حرف آخر- پکیج محاسبات سریع

یکی از کاربردی ترین و بهترین پکیج های کنکوری در سطح کشور، پکیج محاسبات سریع استاد منتظری است. این پکیج شامل کاربردی ترین و علمی ترین روش های محاسبات سریع برای دروس ریاضی، فیزیک و شیمی است که میتوانید با این پکیج حل تست های مشکل و سخت دروس محاسباتی را به 40 ثانیه کاهش داد و دیگر نگران مدیریت زمان و حل تست سرجلسه کنکور سراسری نباشید. گاها خیلی از دانش آموزان علیرغم تلاش و مطالعه زیاد، توانایی حل سریع تست هاس محاسباتی را ندارند. پکیج محاسبات سریع استاد منتظری این کمک را به شما میکند که مشکل تان را اساسی حل کنید.

پکیج های رایگان حرف آخر – پکیج هفت الگوی طلایی زیست شناسی حرف آخر

بخش دوم پکیج های رایگان حرف آخر، پکیج هفت الگوی طلایی زیست شناسی است که این پکیج توسط اساتید زیست شناسی موسسه حرف آخر تدریس شده است. در این پکیج زیست به 7 قسمت تقسیم شده است که علاوه بر تدریس بخش های مهم زیست شناسی، راهکارهای مهم تست زنی و نکاتی که باید در زدن تست های زیست شناسی رعایت و اعمال شود تدریس شده است. با وجود این پکیج دیگر نگران تست های زیست شناسی نباشید و در کمتر از 40 ثانیه سخت ترین تست های زیست را بزنید.

برای دریافت هدیه حرف آخر روی پکیج های رایگان موسسه حرف آخر کلیک کنید.

مشاوره و تهیه محصولات کنکوری حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکور 98، کنکور 99 و کنکور 1400 برای دریافت مشاوره رایگان و تهیه محصولات کنکوری حرف آخر با شماره 09106620394 تماس حاصل فرماید.

پکیج های رایگان حرف آخر

منابع کنکور 1400

پکیج های عمومی کنکور 98

پکیج های تخصصی کنکور 98

دیدگاه‌ها (0)

*
*

2 + 18 =