کسب رتبه برتر و قبولی در رشته پزشکی

کسب رتبه برتر و قبولی در رشته پزشکی

 خیلی از داوطلبان این سوال را مطرح میکنند کسب رتبه برتر و قبولی در رشته پزشکی در زمان باقی مانده امکانپذیر است یا نه؟؟ که زمان اکثر دانش آموزان و داوطلبان کنکور اگر از بعد کنکور ۹۸ تا کنکور ۹۹ درنظر بگیریم، کاری به بچه­های که سال دهم یا یازدهم شروع کردند نداریم، سال کنکور مد نظر ما کنکو ۹۹ است که ۱۶۵ روز گذشته و حدودا ۲۰۰ روز باقی مانده و با توجه به این که هر چه قدر به روز­های پایانی نزدیک می­شویم تایم مطالعاتی بالا می­رود می­توان گفت حدود ۸۰% زمان مهم و طلایی باقی مانده و اگر درست از این زمان استفاده کنید با اطمینان می­گویم که اگر قوی و با انگیزه شروع کنید حتما به نتایج عالی دست خواهید یافت. برای مثال  آقای رستگار رحمانی که بعد از پایان سربازی و در بهمن ماه شروع کردند و کوه کنکور را قبل از همه فتح کردند.

 

کسب رتبه برتر و قبولی در رشته پزشکی

خوب بیایید با هم بررسی کنیم که کمترین درصدهای لازم برای قبولی در رشته پزشکی و دندانپزشکی چند درصد باید باشد. در  کنکور سال ۹۸ کمترین درصدها به این صورت بوده که باید مجموع زوج درس دین و زندگی و ادبیات ۱۶۰%، درس­های عربی و زبان ۱۲۰%، ریاضی و فیزیک ۱۰۵% و زیست و شیمی ۱۲۰% بوده است. این بدین معناست که شما بر فرض مثال اگر در درس فیزیک ضعف دارید میتوانید با قوی تر شدن در درس ریاضی و با زدن درصد بالا تر این ضعف­تان را پوشش دهید.همچنین میتوان از این اعداد فهمید که  حداقل میانگین درصدها ۶۰% هست پس شما با زدن این میزان و بالاتر میتوانیدبه رشته مورد نظرتان برسید.

 

کسب درصد ۶۰ ممکن است؟؟

رسیدن به این درصدها برای همه دروس تخصصی واقعا کار آسانی نیست تنها یک درصد از داوطلبان می­توانند این درصد را برای همه درس ها کسب کنند. خیلی از داوطلبان به رغم زحمت و تلاش زیاد موفق به کسب درصد لازم برای قبولی در رشته پزشکی و دندانپزشکی نمیشوند. در پست های قبلی به مثلث موفقیت (تلاش، منبع کنکوری عالی و برنامه ریزی) اشاره کردیم. موسسه حرف آخر برای رسیدن شما به درصدهای لازم منبع کنکوری و برنامه ریزی را مهیا کرده است ما فقط از شما تلاش و پشتکار میخواهیم. خواستن ما از شما فقط تلاش و مبارزه برای هدفتان است.

 

کسب رتبه برتر و قبولی در رشته پزشکی

 

بیایید سوالات کنکور تجربی (نظام قدیم) را از یک زاویه دیگر نگاه کنیم

خوب ما می­دانیم تعداد کل سوالات ۲۷۰سوال هست که ۱۰۰تست عمومی (چهار درس هر کدام ۲۵ تست) و ۱۷۰سوال تخصصی که۲۵ سوال آن برای زمین هست و چون ما برای رشته پزشکی داریم بررسی می­کنیم ضریب این درس صفر هست. بنابراین این تعداد سوال را کنار می­گذاریم پس جمعا ۲۴۵ سوال داریم اگر ۶۰% آن را جواب بدهیم (درست جواب بدهیم) می­شود ۱۴۷ سوال ، اگر ما بخواهیم برای دست یافتن به این مهارت که هر ۱۴۷سوال را درست بزنیم به ازای یک سوال ۱۰۰تست آموزشی در منزل بزنیم به علاوه روزی حداقل ده ساعت مطالعه و درکنار این­ها پشتکار، تهیه منابع کنکوری عالی، برنامه ریزی، مرور وخلاصه نویسی  میتوان با این زمان باقیمانده  به نتیجه عالی دست پیدا کرد. تا کنکور ۹۹ هفت ماه فرصت طلایی مانده…   

ارتباط با دفتر مرکزی حرف آخر

برای همه شما کنکوری های ۹۹ خبرهای خوب داریم، مجموعه های جدیدی برای ۷ ماه طلایی کنکور ۹۹ در حرف آخر آماده شده است. برای کسب اطاعات بیشتر، مشاوره رایگان، سفارش محصولات حرف آخر و ارتباط با مشاورین رتبه برتر میتوانید با شماره های ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۲ و ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرماید.

خرید محصولات حرف آخر

مشاوره رایگان

برنامه ریزی

پشتیبانی

 

زیست ۶۰۴۰ کنکور ۹۹

شیمی ۶۰۴۰ کنکور ۹۹

ریاضی ۶۰۴۰ کنکور ۹۹

فیزیک ۶۰۴۰ کنکور ۹۹

 

منبع: دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست