حرف آخر
حرف آخر

کلاسهای حضوری حرف آخر

خبر خوبی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری داریم. با تصمیم مدیریت حرف آخر به زودی کلاسهای حضوری حرف آخر دایر خواهد شد. خیلی از داوطلبان و دانش آموزان کنکوری علاقه مند به تشکیل و شرکت در کلاسهای حضوری حرف آخر بودند که بعد از انعکاس درخواست و نظر داوطلبان به مدیریت حرف آخر، خوشبختانه به زودی کلاسهای حضوی حرف آخر تشکیل خواهد شد. بعد از نزدیک به یک دهه از فعالیت آموزشی و کنکوری حرف آخر برای اولین بار است که اساتید مجموعه حرف آخر در کلاسهای حضوری حاضر خواهند شد. لازم به گفتن است که این کلاسها به صورت آزمایشی و تعداد محدود در تهران برگزار خواهد شد که در صورت موفقیت به شکل گسترده و دعوت از اساتید برتر کشور، در مراکز استانهای دیگر نیز برگزار خواهد شد.

 

کلاسهای حضوری حرف آخر

روش و متد حرف آخر در مجموعه های آموزشی استفاده از روش پویانمایی و راهکارهای سریع و کوتاه محاسباتی برای درک مفهومی و شهودی مطالب است. بر این اساس سعی بر این است که بستر شیوه تدریس حرف آخر در کلاسهای حضوری نیز مهیا شود. نکته بسیار مهمی که اساتید مجموعه برای تشکیل کلاسهای حضوری حرف آخر با آن درگیر هستند، مدیریت زمان است. به نحوی که بیشترین مطالب با کیفیت بالا در بازه زمانی کم تدریس و آموزش داده شود. چون کلاسهای حضوری دارای معایب و مزایایی مخصوص به خودش است و یکی از اشکالات و ایراداتی که به کلاسهای حضوری وارد است، هدر رفتن زمان و عدم توانایی داوطلب برای حضور در ساعت متمادی آموزش و یادگیری است. تشکیل چندین کلاس به صورت مداوم با حساسیت کنکوری باعث خستگی زود هنگام و در دراز مدت عدم علاقه به حضوری در کلاسهاست.

 

معرفی پکیج های ویژه دوره نظام جدید

خوشبختانه با تلاش اساتید حرف آخر کلیه دروس عمومی و اختصاصی دوره نظام جدید به صورت کامل تدریس شده است. هر همه پکیج های آموزشی  کنکوری درسنامه به صورت جامع و کامل همراه با تحلیل سوالات تالیفی و کنکوری ارائه شده است. زیست جامع دهم حرف آخر با 55 ساعت تدریس یکی از بهترین نمونه های تدریس زیست شناسی حرف آخر است که با روش پویانمایی و مفهومی تدریس شده است. مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر با تدریس دکتر شیروانی در 22 ساعت به صورت جامع کلیه مباحث مفاهیم شیمی را به صورت شهودی ارائه میدهد. فیزیک کنکوری دهم حرف آخر نیز با روش الگو محور و راهکارهای ساده پکیج های عالی برای داوطلبانی است که در مبحث فیزیک مشکل دارند.

 

ارتباط با ما

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر از موسسه حرف آخر میتوانند باشماره های 09106620394 و 09100584851 تماس حاصل فرمایند.

  • مشاوره کنکوری
  • مشاوره تحصیلی
  • تهیه محصولات حرف آخر
  • ثبت نام طرح نخبگان
  • ارتباط با مشاورین ارشد

 

مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر

زیست جامع یازدهم حرف آخر

عربی جامع نظام جدید حرف آخر

دیدگاه‌ها (0)

*
*

نوزده + 6 =