کنکور ۱۴۰۰ با حرف اخر، پک جامع حرف اخر، پک ۶۰۴۰ حرف اخر

کنکور 1400 با حرف اخر

امروز میخواهیم برای کنکور ۱۴۰۰ با محصولات کنکوری حرف اخر بیشتر با شما صحبت کنیم و پکیج های کنکوری حرف اخر را بیشتر معرفی کنیم. خیلی از دانش آموزان دوره نظام جدید دغدغه این را دارند که کنکور ۱۴۰۰ را با چه منبعی شروع کنند که بتوانند رتبه برتر کنکور ۱۴۰۰ را از آن خود کنند. بر حسب این مهم میخواهیم بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰ را خدمت شما دوستان کنکوری معرفی کنیم.

 

کنکور ۱۴۰۰ با حرف اخر

انتشارات حرف اخر مبدع و اولین موسسه کنکوری در زمینه تولید محصولات کنکوری به صورت دیجیتال و پویانمایی می باشد. شاید خیلی از شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بپرسید که روش پویانمایی چه تاثیر در آموزش دارد؟ و حرف اخر چگونه این فناوری را در محصولات کنکوری به کار گرفته است؟ رسالت ما، جایگزینی روش های نوین و به روز آموزش به جای روش های منسوخ شده تدریس است. متاسفانه هنوز در فضای رسمی آموزش کشور سبک های سنتی آموزش رایج است. این امر باعث تضعیف یادگیری دانش آموزان در مقطع متوسطه دوم شده است. مثلا به طور میانگین درصد درس ریاضی در آزمون سراسری ۶ درصد میباشد. این درصد بیانگر ضعف پایه در آموزش دروس محاسباتی میباشد. به این دلیل خیلی از داوطلبان به رغم علاقه تحصیلی به دلیل ضعف آموزشی به رشته های غیر مورد علاقه روی می آورند.

 

تکنیک های حرف اخر برای کنکور ۱۴۰۰

روش پویانمایی در انتشارات دیجیتال حرف اخر

روش پویانمایی به معنای به کار گیری فناوری های رایانه ای و کامپیوتری در آموزش است. همانگونه که ابعاد مختلف زندگی بشری دچار تغییر و تحول شده است، بعد آموزشی نیز دچار تغییر و تحول شده و در زمینه کنکوری دیگر روش های سنتی و قدیمی پاسخ گویی سوالات مفهومی و پر از رقابت کنکور نیست. به همین دلیل انتشارات حرف اخر این فناوری را در آموزش وارد کرده و یک روش جذاب، عالی و مفهومی را در برابر روش های سنتی و قدیمی آموزش قرار داده است. که به طور کلی و از پایه، انتشارات و موسسات کنکوری در زمینه تولید محتوای آموزشی به سبک سنتی را متزلزل ساخته است. دانش آموزان کنکوری میتوانند به صورت مفهومی و شهودی با بهره گیری از روش پویانمایی مطالب درسی را یکبار برای همیشه یادبگیرند و از حفظ کردن مطالب مبرا شوند.

 

راهکارهای ساده در محصولات حرف اخر

یکی دیگر از نقاط قوت پکیج های آموزشی و کنکوری حرف اخر، استفاده از راهکارهای ساده و میانبر تحت عنوان الگو در دروس محاسباتی مانند ریاضی، فیزیک و شیمی است. با این راهکارها نیازی به حفظ کردن مطالب نیست و می توانید زمان آموزش و پاسخگویی به سوالات را با آنها کاهش داد. به طور مثال دکتر شیروانی مدرس شیمی حرف اخر به سه الگوی کاربردی و علمی تمام بخش مسایل شیمی را تدریس کرده است و میتوانید فقط با سه الگو در ۲۵ ساعت مسایل شیمی را یکبار برای همیشه ببندید.

 

زمان تدریس در پکیج های کنکوری حرف اخر

زمان مقوله ای اساسی در فرآیند کنکور است. چون کنکور دارای تاریخ انقضاست و روز موعود داوطلبان کنکوری باید سرجلسه آزمون سراسری حاضر باشند. بنابراین تلاش دانش آموزان در ظرف زمان جوابگو است. منبع کنکوری حرف اخر برخلاف سایر منابع کنکوری موجود در بازار کنکور دارای زمان بسیار کم و متناسب با انرژی، زمان و برنامه دانش آموزان است.

حال میتوان به جرات بیان کرد که کنکور ۱۴۰۰ با محصولات کنکوری حرف اخر، کسب رتبه برتر رویا و آرزو نیست بلکه واقعیت محض و روشن است.

 

کنکور ۱۴۰۰ با محصولات کنکوری حرف اخر

حرف آخر برای دانش آموزان سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم محصولات کنکوری را با دو هدف آموزش تشریحی و کنکور سراسری تدریس کرده است. دانش آموزان میتوانند با این پکیج ها آرزوها و رویا های خود را به واقعیت تبدیل کنند که به ویژگی های کلی آن به صورت مختصر اشاره خواهیم کرد.

 

 1. استفاده از تکنیک های برتر آموزشی
 2. ارائه راهکاری حل  سریع تست های کنکوری
 3. آموزش مفهومی و شهودی مطالب
 4. زمان بندی مناسب تدریس
 5. ارائه برنامه برای هر درس و مقطع
 6. دارای نقشه راه و برنامه ریزی تصویری
 7. حل تست های کنکوری و تالیفی
 8. حجم مناسب مطالب
 9. آزمون و سوالات احتمالی کنکور با پاسخنامه تصویری

پکیج های حرف اخر برای کنکور ۱۴۰۰

دانش آموزان و داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ با محصولات کنکوری حرف اخر، می توانند آموزش بسیار متفاوت و جذابی را تجربه کنند که نتیجه آن کسب رتبه برتر و قبولی در رشته های سطح بالا است. برای ۱۴۰۰ دو پکیج جامع و ۶۰۴۰ تدارک دیده شده که به تشریح آن خواهیم پرداخت.

 

پکیج جامع یا صفر تا ۱۰۰

این مجموعه که بیشتر دانش آموزان سال دهم و یازدهم از آن استفاده مکینند شامل کلیه دروس اختصاصی، عمومی، ۱۰ آزمون مبحثی، جزوات و کتاب کارهاست. پکیج کامل جامع نظام جدید کلیه دروس و مباحث ذکر شده را پوشش میدهد.

ریاضی استاد منتظری

 شامل ریاضی دهم و یازدهم حرف آخر و سایر باحث ریاضی سال دوازهم نیز است. سبک تدریس ریاضی، آموزش مفهومی است. استاد منتظری و استاد قاسمی برای آموزش و ارائه بهتر ریاضی از راهکارهای ساده محاسباتی استفاده کرده اند. با این سبک از تدریس دانش آموزان نیازی به حفظ کردن فرمولهای متعدد ریاضی نخواهند داشت. الگوهای سساده محاسباتی کمک میکند دانش آموزان به طور کاملا مفهومی مباحث محاسباتی ریاضی را یاد بگیرند.

 

شیمی دکتر شیروانی

شامل مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر، مسایل شیمی دهم و یازدهم، مفاهیم شیمی دوازدهم حرف آخر و مسایل شیمی دوازدهم حرف آخر است. دکتر شیروانی برای ارائه آموزش بهتر، شیمی را ترکیبی با تکنیک های ساده محاسباتی تدریس کرده اند. در بخش مسایل شیمی با سه الگوی A-X ، Z و مول بر ضریب میتوانید با اختصاص ۲۲ ساعت از زمان خود، سخت ترین بخش سوالات شیمی را پاسخگو باشید.

فیزیک استاد کامیار

فیزیک نیز، جزء دروسی میباشد که داوطلبان کمتری موفق به کسب درصد بالا میشوند. در هر دو گروه تجربی و ریاضی، کسب درصد بالا در فیزیک تاثیر زیادی در کسب رتبه دارد. اما به دلیل عدم ازائه آموزش مناسب در مدارس، بیشتر کنکوری ها و دانش آموزان با این درس مشکل آموزشی دارند. استاد کامیار مدرس فیزیک با روش های ساده محاسباتی، به صورت کاملا مفهومی فیزیک را تدریس کرده اند. به طور مثال مبحث سینماتیک که جزء سخترین مباحث فیزیک میباشد، با الگو سرعت/ زمان(v/t) تدریس شده است. این الگو نیاز به حفظ کردن فرمولهای متعدد بخش حرکت شناسی به به خوبی رفع کرده است.

 

 1. فیزیک دهم حرف آخر
 2. فیزیک یازدهم حرف آخر
 3. فیزیک دوازدهم حرف آخر

 

زیست شناسی( استاد شعبانی- شاکری و روان)

با توجه به اهمیت زیست شناسی در گروه تجربی، و طراحی سوالات به شیوه ترکیبی و مفهومی، حرف اخر با تکنیک پویانمایی، به صورت کاملا شهودی ارائه شده است. این سبک از آموزش باعث ایجاد آزمایشگاه مجازی برای دانش آموز گروه تجربی شده است. که میتوانند پدیده های زیستی را به عینه ببینند. تدریس کامل درسنامه، حل تست های کنکوری و تالیفی، آموزش تست زدن و … از مزایایی آموزشی زیست حرف آخر است.

 1. زیست دهم حرف آخر
 2. زیست یازدهم حرف آخر
 3. زیست دوازدهم حرف آخر
 4. زیست گیاهی حرف آخر
 5. ژنتیک حرف آخر

 

دروس عمومی حرف اخر

در بین دروس عمومی، درس عربی توسط استاد واعظی، به صورت جامع با نقشه، خیلی جذاب و زیبا تدریس شده است. عربی استاد واعظی جزء بهترین منابع عربی کنکور است. با اختصاص ۲۵ ساعت از زمان خود میتوانید به راحتی درصد بالای ۸۰ کسب کنید. 

استاد محسن منتظری، جهت افزایش راندمان دانش آموزان و داوطلبان کنکوری، ادبیات را به صورت مبحثی تدریس کرده اند. قرابت معنایی، زبان فارسی، تاریخ ادبیات، لغات و آرایه با سبک بسیار متفاوت تدریس شده اند.

 

استادعلیرضا یوسفیانپور، با سبک بسیار مفهومی دین و زندگی را با تفکیک سه سال و شامل دین و زندگی دهم حرف آخر، دین و زندگی یازدهم حرف آخر و دین و زندگی دوازدهم حرف آخر است.

زبان انگلیسی با تدریس استاد مجتبی محمودی، با روش های نوین آموزش زبان از قبیل، کدینگ و آموزش تصویی تدریس شده است.

 1. زبان دهم و یازدهم حرف آخر 
 2. زبان دوازدهم حرف آخر

پروژه ۶۰۴۰ یا برنامه ۱۰۰ روزه حرف آخر

پروژه ۶۰۴۰ برنامه ای ۱۰۰ روزه برای دانش آموزان سال دوازدهم و داوطلبان پشت کنکوری است. این برنامه شامل دو بخش آموزش و حل تست است. ابتکار جالب در پروژه ۶۰۴۰، ارائه پاسخ نما یا پاسخ نامه تصویری های بخش آزمون هاست. اساتید با تبحر خاص سوالات را طراحی کرده اند… که در واقع سوالات احتمالی کنکور نیز محسوب میشود. اساتید سوا از حل کردن هر تست، دسنامه و نکات لازم و ضروری هر تست را به جهت مرور و جمعبندی مجدد ارائه کرده اند.

 

مشاوره و برنامه ریزی حرف اخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانند برای مشاوره و تهیه محصولات حرف آخر با شماره های ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ و ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرمایند

 1. مشاوره کنکوری – تخصصی
 2. مشاوره انگیزشی
 3. پشتیبانی

 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۳۵ دیدگاه. Leave new

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست