۶۰۴۰ کنکور ۹۹ حرف آخر

بهترین پکیج برای پشت کنکوری های نظام جدید

۶۰۴۰ کنکور ۹۹ حرف آخر جمعبندی دروس تخصصی نظام جدید و نظام قدیم ویژه داوطلبان کنکور ۹۹ است. این مجموعه دارای مزایایی عالی آموزشی و یادگیری است که قصد داریم به تشریح آن بپردازیم. هر سال کنکوری دارای سه فصل است. فصل آموزش و یادگیری که بیشترین زمان از یک سال کنکوری را به خودش اختصاص میدهد. در حالت آیده آل داوطلب کنکوری باید در ۴ الی ۶ ماه مباحث یادگیری را به اتمام برسند. به هر دلیلی اگر این زمان بیشتر از حد نرمال شود، باعث از بین رفتن دوران جمعبندی و تست میشود. در فصل دوم که فصل مرور و جمعبندی است داوطلب باید در ۳ الی ۴ ماه کله مباحث را مرور و جمعبندی کند و نهایتا در فصل پایانی که فصل تست و آزمون است داوطلب باید تست زدن کلان را شروع و خودش را محک بزند.

 

تماس با دپارتمان رتبه برتر ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ – ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱

۶۰۴۰ کنکور ۹۹ حرف آخر

حرف آخر برای یکسال کنکوری به نحوه احسن برنامه ریزی رو انجام داده است. در فصل آموزش برنامه ۱۰۰۰ ساعته ویژه دوره نظام جدید و برنامه ۴ ماهه ویژه نظام قدیم را ارائه کرده است. داوطلبان باید حداکثر در ۶ ماه کلیه مباحث آموزشی را به اتمام برسانند تا به وقت مناسب بتوانند دوران جمعبندی را شروع کنند. اگر داوطلبی به هر دلیلی، در زمان مقرر شده نتواند فاز مرور را شروع کند متاسفانه قادر به کسب رتبه برتر نخواهد شد. از حیث زمانی بهترین زمان برای شروع جمعبندی کنکور، اوایل بهمن ماه است. برهمین اساس حرف آخر پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۹۹ حرف آخر را استارت زده است که این پروژه شامل دو قسمت مرور و تست است. در بخش مرور ۶۰ درصد مباحث دروس تخصصی مجددا آموزش و یاد آوری شده و ۴۰ درصد باقی مانده مباحث در قالب پروژه ۴۰ و در ۲۰ آزمون جامع گنجانده شده است.

 

این پروژه در چه زمانی ارائه میشود؟

پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۹۹ حرف آخر در اواخر دی ماه و اوایل بهمن ماه برای داوطلبان نظام جدید و نظام قدیم کنکور ۹۹ ارائه میشود.

 

آیا دروس عمومی در این پروژه موجود است؟

بله دروس عمومی به طور کامل و جامع موجود است.

 

چه داوطلبانی میتوانند از این پروژه استفاده کنند؟

پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۹۹ حرف آخر متناسب کلیه داوطلبان و شرکت کنندگان در کنکور ۹۹ است. دسته اول که پشت کنکوری ها هستند میتوانند در فصل جمعبندی و مرور،  از این پروژه استفاده کنند. دسته دوم دانش آموزان دوازدهم نظام جدید هستند که با توجه به فصل مدرسه و امتحانات نهایی وقت کافی برای اتمام آموزش ندارند از این مجموعه میتوانند برای تکمیل آموزش استفاده کنند. دسته سوم داوطلبان نظام قدیم هستند که اگر به هر دلیلی تا بهمن ماه نتوانسته اند کنکور ۹۹ را شروع کنند، با این مجموعه میتوانند رتبه عالی رقم بزنند.

 

تماس با دپارتمان رتبه برتر ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ – ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱

 

شیوه تدریس در پروژه ۶۰۴۰ چگونه است؟

در پروژه ۶۰۴۰ نیز از روش های نوین پویانمایی و راهکارهای ساده و کوتاه استفاده شده است. به طور مثال کل مجموعه زیست با روش پویانایی و تصاویر سه بعدی تدریس شده که باعث میشود داوطلب کل زیست شناسی را به صورت مفهومی و شهودی بدون نیاز به حفظ کردن مطالب یاد بگیرد.

 

ارتباط با ما

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری جهت دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ در تماس باشند.

 • مشاوره کنکوری و تحصیلی
 • معرفی منابع کنکوری
 • برنامه ریزی
 • ثبت نام طرح نخبگان
 •  ارتباط با مشاورین رتبه برتر
 1. مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 2. مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 3. فیزیک کنکوری دهم حرف آخر
 4. فیزیک کنکوری یازدهم حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۳ دیدگاه. Leave new

  • من پارسال ۶۰۴۰ رو واسه نظام قدیم تهیه کردم. اما استفاده نکردم امسال نظام جدید میخام ثبت نام کنم میتونم از پک پارسال استفاده کنم؟؟

   پاسخ
  • سلام ببخشید این پک ۶۰۴۰ برای کنکور ۹۹ با پک ۶۰۴۰ کنکور ۹۸ فرق میکنه؟ من پارسال این پک رو تهیه کردم ولی به دلایلی نتونستم استفاده کنم میخواستم ببینم میتونم از همون پکم استفاده کنم یا نه؟ بجز درس دینی بخاطر تغییراتش من میتونم از بقیه پکیج استفاده کنم یا باید دوباره این پکیج رو تهیه کنم؟ لطفا جواب بدید!

   پاسخ
   • تیم رتبه برتر حرف آخر
    اسفند ۱۷, ۱۳۹۸ ۱۰:۰۱ ب٫ظ

    سلام
    تغییراتی در دروس عمومی اش حاصل شده بخصوص دین و زندگی
    بقیه پکیج یعنی تخصصیا و آزمونا رو میتونی استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانی با شماره ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید

    پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad