حرف آخر
حرف آخر

تیم برنامه ریزی کنکور حرف آخر

آزمون های آزمایشی حرف آخر

تیم برنامه ریزی کنکور حرف آخر

موسسه حرف آخر در کنار تولید محصولات کنکوری، اقدام به ایجاد تیم برنامه ریزی کنکور کرده است، که این تیم  متشکل از اساتید موسسه حرف آخر می باشد.

تیم برنامه ریزی کنکوری موسسه حرف آخر در نظر دارد از گام اول شروع کنکور تا روز پایانی این فرآیند درکنار کنکوری های عزیز باشد، و با انتقال تجربه رتبه های برتر و مشاورین مجموعه شما را پیش از پیش به موفقیت و کسب رتبه عالی نزدیک کند.

مزایایی تیم برنامه ریزی کنکور حرف آخر

آنچه تیم برنامه ریزی کنکور حرف آخر را از سایر برنامه های دیگر کنکوری متفاوت کرده است، مشارکت اساتید مجموعه در این برنامه است،

تسلط کامل و بدون قید اساتید روی دروس و پکیج های کنکوری، باعث شده که نقاط قوت و ضعف دروس، درجه اهمیت مباحث، تاکید روی تمرین و تکرار و از همه مهمتر، پیش نیاز مباحث رعایت گردد تا دانش اموزآن و داوطلبان کنکوری بتوانند به راحتی گام به گام جلو بروند.

همچنین در راستای ایجاد انگیزه و اشتیاق دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در رقابت پرتنش و نفس گیر کنکور، تیم برنامه ریزی کنکور حرف آخر، از تجربه و سبک و سیاق برنامه رتبه های برتر کنکور نیز استفاده و در اختیار دوستان کنکوری می گذارد.

در نهایت تیم برنامه ریزی کنکوری موسسه حرف آخر، از وجود مشاورین برتر و رتبه پرور خود غافل نبوده است.

قسمت اعظم این تیم مشکل از دانش آموختگان ارشد و دکترای رشته های برتر دانشگاه های تهران، تربیت مدرس، صنعتی شریف، امیرکبیر و شهید بهشتی که خود جزء رتبه های برتر بوده اند و عضو بنیاد نخبگان کشور، و دارای مقالات و افتخارات فراوان علمی.

تیپ برنامه های تیم برنامه ریزی کنکور حرف آخر

براساس زمان شروع آماده شدن برای کنکور تیم برنامه ریزی کنکوری موسسه حرف آخر، در سه تیپ برنامه 4 ماهه، برنامه 2 ماهه و برنامه جمع بندی اقدام به برنامه ریزی می کند.

برنامه 4 ماهه تیم برنامه ریزی کنکوری موسسه حرف آخر: دوستانی کنکوری که می خواهند به طور جدی از تیرماه برای کنکور شروع کنند، برنامه 4 ماهه در اختیارشان قرار می گیرد.

در این برنامه مباحث به تفکیک و زمان مطالعه آن مشخص شده است و براساس ترتیب پیش نیاز و زمانبندی برای هر بحث از هر درس شما می توانید جلو برید و در 4 ماه به طور منظم با روزانه 10 ساعت زمان برای مطالعه کلیه مطالب را تمام کنید.

یعنی دوستان کنکوری که می خواهند رتبه برتر شوند و جز پذیرفتگان رشته های پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی شوند باید از این برنامه شروع کنند تا در آبان ماه بتوانند کل مباحث را تمام کنند و از آبان وارد فاز مرور و حل تست شوند.

تجربه رتبه های برتر نشان می دهد که داوطلبانی که از بهمن ماه مرور آنها براساس تست و حل سوال می باشد جزء رتبه های برتر کنکور می باشند.

یعنی ماه های پایینی به جای اینکه شما مدام برگ های کتاب را ورق بزنید و مرور کنید باید مرور خود را با تست زدن در حد کلان انجام بدهید.

که لازمه این کار این است که شما از برنامه 4 ماهه تیم برنامه ریزی کنکوری موسسه حرف آخر استفاده کرده باشید و نهایتا تا آبان ماه تمام دروس را ببندید.

برنامه 2 ماهه تیم برنامه ریزی کنکوری موسسه حرف آخر: بسیاری از دوستان کنکوری افراد شاغل، خانم های خانه دار، دوستانی دور از درس و کنکور، فارغ التحصیلان رشته های دیگر و غیره هستند که زمان کافی برای مطالعه و درس خواندن در اختیار ندارند و از سوی دیگر می خواهند در رشته های پیراپزشکی در رشته تجربی و تربیت معلم در رشته ریاضی و مهندسی دانشگاه های سطح دوم و سوم پذیرفته شوند.

تیم برنامه ریزی کنکوری موسسه حرف آخر برای این دسته از دوستان کنکوری برنامه ریزی 2ماهه (6040) را تدارک دیده است. این برنامه شامل 300ساعت آموزش دروس عمومی و تخصصی و 300 ساعت تست و مرور می باشد.

در 300 ساعت اول تمام آموزش دروس عمومی و تخصصی در اختیار شما قرار می گیرد و برای تسلط و مرور بیشتر 300 ساعت آزمون و مرور در برنامه شما گنجانده می شود.

برنامه جمع بندی تیم برنامه ریزی کنکوری موسسه حرف آخر: قدم نهایی داوطلبان کنکوری در 2 ماه مانده به کنکور فصل جمعبندی می باشد.

هر آنچه را که تا دو ماه قبل از کنکورمطالعه کرده اید باید در این دو ماه مرور و همراه آن تست کار شود. به دلیل محدودیت زمانی، داوطلبان کنکوری فرصت مرور تک تک منابع درسی را ندارند.

در برنامه جمع بندی تیم برنامه ریزی کنکور حرف آخر، مباحث مهم گلچین و در لیست جمعبندی قرار می گیرد از سوی دیگر اصول و نکات جمعبندی توسط رتبه های برتر تیم و مشاورین در اختیار دوستان کنکوری قرار می گیرد.

نحوه دریافت و مشاوره از تیم برنامه ریزی کنکور حرف آخر

بی شک موفقیت در انجام کارهای بزرگ و کوچک، اتفاقی صورت نمی گیرد و انسانهای بزرگ موفقیت های خودشان را به طور اتفاقی کسب نکرده اند.

موفقیت و طی کردن پله های ترقی قاعدتا دارای اصول و مفاهیم پایه ای است که آنها را باید بشناسیم و به کار بگیریم.

از زندگی روزمره تا کسب و کار حرفه ای، بدون برنامه ریزی قبلی و اندیشیدن در مورد انجام آن راه به جای نمی برد.

شما نمی توانید بدون نقشه قبلی به راه ترقی و پیشرفت ورود پیدا کنید، در صورت وارد شدن به این راه، کسب موفقیت غیر ممکن می گردد.

وجود کنکور سراسری و رقابت پرتنش و استرس زای کنکور درحساس ترین برهه زندگی دانش آموزان، و دلایلی از قبیل رقابت شدید، فرآیند طولانی مدت آماده شدن برای این رقابت، وجود منابع متعدد درسی، وجود تنش های کاری، درسی و شخصی و خیلی موارد دیگر، نیاز به برنامه ریزی منسجم در این عرصه را ایجاب می کند.

تیم برنامه ریزی کنکوری حرف آخر، بر اساس رسالت موسسه حرف آخر، امر مهم برنامه ریزی دوستان کنکوری را بر عهده گرفته است به این امید که بتوانیم در موفقیت و ترقی شما دوستان کنکوری گامی برداشته باشیم.

برای مشاوره و استفاده از تجربیات مشاورین تیم برنامه ریزی کنکوری موسسه آخر می توانید با ما در ارتباط باشید.

جهت دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. 09106620394
دیدگاه‌ها (0)

*
*

یازده + سه =

enamad