قرعه کشی ماهیانه حرف آخر

قرعه کشی ماهیانه حرف آخر به پاس خرید دانش آموزان و داوطلبان کنکوری آخر هر ماه برگزار میشود. خوشبختانه به دلیل کیفیت عالی تدریس موسسه حرف آخر، به طور روز افزون تعداد جامعه آماری دانش آموزان حرف آخری بیشتر و بیشتر میشود به جرات میتوان گفت که حرف آخر مهمان بیشتر خانواده های کنکوری کشور است. به همین دلیل، به پاس استقبال بی نظیر دانش آموزان و داوطلبان عزیز کنکوری از محصولات حرف آخر، اواخر هر ماه قرعه کشی ماهیانه حرف آخر انجام خواهد گرفت و به قید قرعه به ۵ نفر از دانش آموزانی که از سایت مرکزی حرف آخر یعنی فقط سایت فوق(WWW.Harfehakhar.com) اقدام به خرید و تهیه پکیج های کنکوری حرف آخر کنند مبلغ ۵۰۰ هزار تومان هدیه تعلق خواهد گرفت که اسامی ۵ نفر برنده هر ماه از این سایت ابلاغ و اطلاع رسانی خواهد شد

قرعه کشی ماهیانه حرف آخر

با توجه به متغیر بود تخفیفات موسسه حرف آخر برای هر ماه، به مناسبات های مختلف، از اهداء بن تخفیف به دانش آموزان عزیز حرف آخری معذور هستیم. به همین دلیل تصمیم به ارائه قرعه کشی ماهیانه حرف آخر گرفتیم که هر ماه به ۵ نفر از دانش آموزانی که سفارشات خود را در این سایت ثبت و انجام بدهند به قید قرعه مبلغ ۵۰۰ هزار تومان اهداء خواهد شد و اسامی و مشخصات برندگان هر ماه نیز از طریق همین سایت اطلاع رسانی میشود.

پکیج های کنکوری حرف آخر

با توجه به شرایط کنکور ۹۸ و ۹۹ ( برگزاری دو آزمون هم زمان برای داوطلبان دوره نظام قدیم و نظام جدید) کلیه پکیج هر دو دوره اعم از اختصاصی و عمومی به روش های جدید آموزشی( استفاده از روش های نوین تدریس- پویا نمایی، تصاویر سه بعدی و راهکارهای ساده محاسباتی)  توسط مجموعه کنکوری حرف آخر تدریس و ارائه شده است. زمان تدریس و آموزش بسیار کم، تدریس درسنامه، حل تست و استفاده از راهکارهای ساده کنکوری از ویژگی پکیج های کنکوری حرف آخر است.

 

اطلاع رسانی قرعه کشی ماهیانه حرف آخر

داوطلبان عزیز کنکوری بعد از خرید و سفارش محصولات حرف آخر از سایت فوق برای ثبت نام در قرعه کشی ماهیانه حرف آخر با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرماید و نسبت به تکمیل فرآیند قرعه کشی کنند.

 • مشاوره کنکوری
 • مشاوره انگیرشی
 • تهیه محصولات کنکوری حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین ارشد
 • ارتباط با رتبه برترهای حرف آخر

قرعه کشی ماهیانه حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۹ دیدگاه. Leave new

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست